Facebook Google+ Twitter

Niski wynik SLD to wina Kalisza

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że do niskiego wyniku wyborczego SLD, najbardziej przyczyniła się lubieżna twarz Kalisza, któremu to, aż ślinka z ust cieknie, na dźwięk hasła „ swobody seksualne”.

Zdaniem SLD realizowana jest błędna koncepcja polityki społecznej. Wraz ze wzrostem gospodarczym poprawia się poziom życia, ale jedynie części Polaków. Sam wzrost gospodarczy nie jest powodem do chwały, bo nie idzie w parze z rozwojem społecznym, wyrównywaniem szans i redukcją nierówności.”
Tyle Anna Bieńkowska – szefowa zespołu do spraw polityki społecznej w SLD.
Po przeczytaniu powyższego ciśnie się na usta pytanie. Co na to Napieralski?

„Prezentując program, lider SLD Grzegorz Napieralski powiedział, że w Polsce są problemy do rozwiązania, a ludzie oczekują dobrego i sprawnego rządu, który będzie miał program.

Nie boimy się dialogu i nie boimy się słuchać, co robić, aby Polakom żyło się lepiej. Lepsze życie dla Polaków należy się wszystkim, bo sprawiedliwy kraj to taki, który dostrzega każdego Polaka, bez względu gdzie mieszka. Prawdziwa polityka to taka, która dostrzega ludzi, którzy sobie nie radzą i stara się im pomóc - mówił przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski.” - czytamy w Onecie.

Z – przesłodzonej – wypowiedzi Napieralskiego wynika, że on wespół z Anną Bienkowską, zauważają niekorzystną sytuację niektórych Polaków i wczuwają się w nią; czyli biedocie współczują.
Dlaczego więc i skąd wziął się, ten niski wynik w ostatnich wyborach?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Robert
  • Robert
  • 31.10.2011 16:44

Lewicową nadzieją była kiedyś UP (unia Pracy) R.Bugaja -skończyła się z odejściem tegoż właśnie i splamiła połączeniem z komuchami z sdrp i później LSD później jeszcze PPR Polska Partia PRacy Ikonowicza, a dzisiaj dłuuuugo długo na lewej stronie nic nie będzie. W Polsce do lewicy jeszcze 45 lat albo więcej. prędzej Polska zdobędzie MŚ w piłce i ME niż będzie prawdziwa nie komusza partia lewicowa mająca szansę na władzę!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Robert
  • Robert
  • 31.10.2011 16:33

aż dziw bierze jak szybko "łapiemy" "świętowanie" takich anglosaskich śmieci jak halołyn a gdzie i kiedy ktoś w Szczecinie widział kolędników ja nie pamiętam by byli kiedykolwiek ....ale chyba mnie pamięć opuszcza mam "aż" 44lata....

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Tadeuszu, miejże litość. Jakbyś nie patrzył i oceniał Grzesiu zawiódł na całej linii. Niestety Grzesiu i tzw. młodzi gniewni nie dorośli do zadań które mieli wykonać. Nie chcę męczyć czytelnika osiągnięciami Grzesia ale są nikłe i mizerne. Była szansa przy wysadzania z siodła tzw. baronów. I co? Wysadzono-klakierzy jednak zostali i dzisiaj jest to co jest. Można zaklinać na lewo i prawo. Można wyzywać o komuchów i czerwonej burżuazji ale lewica jak penicylina jest w każdej demokracji potrzebna i nieodzowna. Kwestią pozostaje tylko jej zachowanie i działanie. A niestety u nas nie jest z tym dobrze. Szansą-sądzę, że ostatnią, jest to co teraz zostanie zrobione. Jak zostanie wykorzystany przyszły rok. Niestety przyszły albo przyjdzie czekać długo, długo na nowe oblicze lewicy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy taki komentarz będzie pasował?
Pewnie mnie nazwiecie "po imieniu", czyli nazwiecie mnie komuchem. A no! Nic na to nie poradzę. Jeśli uważacie, że prawo i sprawiedliwość, oraz dostrzeganie człowieka - tak zaradnego, jak i nie poradnego, czy też silnego i słabego, jest czymś zdrożnym i nie nowoczesnym, to ja wolę pozostać z nadanym mi mianem komucha. Tyle tylko, że ja już skutki takiego - mnie - potraktowania znam. Na jednym z wieców protestacyjnych w Polmo Szczecin, pod koniec lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku wołałem: Ludzie! Czy wy uważacie, że - popierający i nawołujący do gwałtownych przemian ustrojowych w Polsce - "Zachód" przyjdzie Polsce z pomocą i z dnia na dzień wymieni wam stare maszyny, na nowe? Czy z dnia na dzień wdroży nowoczesne procesy technologiczne? - W odpowiedzi usłyszałem: Ty komuchu. Wypowiedziane z wielką nienawiścią i oburzeniem. Wyszedłem, co prędzej, bo bałem się żeby mnie nie rozniesiono "na szablach". Teraz Napieralski za wypowiedzenie słów "dostrzega ludzi, którzy sobie nie radzą i stara się im pomóc" zostaje zdyskredytowany i przed upływem kadencji odsunięty od władzy w swoim ugrupowaniu. A władzę przejmują starzy, którzy Polskę doprowadzili do ...? Ja powiem: do ruiny. Ktoś może powiedzieć do Europy. Ja dodam, że Europa wkroczyła na drogę kryzysu gospodarczego. Dopowiem jeszcze, że ci „nowocześni” co przejmują pałeczkę po Napieralskim, za najważniejsze uznali zgłoszenie wniosku o usankcjonowanie związków partnerskich.
Moje Polmo nie przetrwało próby czasu. Obecnie po Polmo Szczecin pozostał pusty plac i gruzowisko, i do tego jeszcze, do dzisiaj trwają targi z inwestorem - FERIO, które chce na tym terenie postawić centrum handlowe. Czy po Polsce też coś podobnego zostanie? Zobaczycie. Wielu z Was jest młodych i na pewno doczekacie skutków obecnego zachowania Polaków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja oczekuję, żeby SLD było lewicowe, ale nie lewackie. A ludziom chorym powinni leczenie ułatwić, a nie sankcjonować choroby, jak to czyni Pan Parodysta Palikot. To nie kto inny, jak SLD powinno stać na straży prawości i równości szans dla wszystkich - tak zaradnych, jak i nieporadnych, słabych. Przecież to są słowa czołowych polityków SLD, nie moje własne. One są w programie SLD. Ja ich z palca nie wyssałem.
I ten program powinni realizować z partią, czy z partiami o podobnych programach. Szukać z nimi punktów zbieżnych, a nie umizgiwać się do partii rządzącej, w nadziei na ciepłą posadkę, jak to czynił - ten "prezenter telewizyjny" - Pan Kalisz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polak
  • Polak
  • 20.10.2011 20:36

Ale pan bredzi. Domagać się od SLD by nie było lewicowe :))))))))))) Bóg pana opuścił jeśli wierzy pan w jakiegoś bo miłość do grzesia "cynika" napieralskiego pokazuje że chyba nie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.