Facebook Google+ Twitter

Njusy23: e-telenowela, którą pisze samo życie!

Program telewizyjny na cały tydzień.

Wtorek 20:00
Odcinek 823:

Miguel jest nowy na portalu Njusy23 i zamieszcza swój pierwszy artykuł pod tytułem "Dokąd zmierzasz Polsko?" poruszający tematy społeczno-polityczne. W rubryce komentarzy swój wpis zostawia Isabela - w ten sposób rozkwita między nimi miłość, która zapełnia 20 następnych stron komentarzy. Artykuł bije rekordy popularności, jednak wszyscy, którzy nieśmiało spodziewali się pod nim dyskusji o obecnej sytuacji społeczno-politycznej, zostali wyprowadzeni ze złudzeń: "Dobranoc Misiaczku! :* Tysiąc buziaczków! :******* kizi-mizi"

Środa 20:00
Odcinek 824:

Antoni, jeden z autorów portalu Njusy23 w dziale "Naoczny Świadek" zamieszcza artykuł z galerią zdjęć swojego własnego przyrodzenia uwiecznionego aparatem z różnych ujęć, tytułując tekst "O patologicznym zainteresowaniu autoprezentacją". Artykuł szybko wywołuje falę emocji wyrażoną w dwucyfrowej liczbie komentarzy, by po kilku godzinach zostać zdjętym przez redakcję N23. Formuje się grupka rebeliantów, która oskarża redakcję o cenzurę i zamordyzm, domagając się przywrócenia artykułu w ramach świętego prawa do oglądania na łamach portalu Njusy23 spoconego członka fotoreportera Antoniego w stanie erekcji. Redakcja wykrętnie zasłania się regulaminem serwisu, ale rebelianci nie dają za wygraną - zakładają nowy wątek w grupach dyskusyjnych.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Telenowela


Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Disclaimer: Nie ma żadnego "klucza" który przypisuje konkretne imiona "postaci serialu" do konkretnych osób na W24 - aż tak dobrze zorientowany w waszych wojnach nie jestem - dlatego punktem odniesienia są raczej (potraktowane wyrywkowo) sytuacje; jedna "postać" może raz się odnosić do tej, raz do tamtej osoby, i tak zapewne kreatywny i dociekliwy odbiorca doszuka się tu w każdej linijce aluzji, o których sam autor artykułu nie miał pojęcia ;-) A jedno z imion "Antonio" to oczywiście latynoski "Antonio" i nie ma nic wspólnego z polskojęzyczną odmianą ani niedajboże żadną realną osobą - w tym wypadku ewentualna koincydencja szczerze niezamierzona.

Komentarz został ukrytyrozwiń

fajne:)
pozdrawiam..:)
5+

Komentarz został ukrytyrozwiń

he he :) życie.. to po prostu życie.. :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niesamowite! Tak mało komentarzy? Coś takiego ? No, Panie Macieju, dobre. oj dobre.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to ci szerszeń jadowity - żądli jak się patrzy! Swędzi, puchnie... Biegnę po altacet:) 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • B P
  • 19.01.2010 11:32

Świetnie ukazana karykatura postaci i stosunków panujących na wiadomym portalu :)) Oczywiście 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czego się nie robi dla pieniędzy.
Nic więcej nie napiszę, bo mnie zbiera na wymioty. A na to nie mam ochoty. Lepiej nie rozpowszechniać takich wieści, żeby przypadkiem nie zainfekować W24. Zaraza to przeważnie szybko się rozprzestrzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.