Facebook Google+ Twitter

Njusy23: e-telenowela, którą pisze samo życie!

Program telewizyjny na cały tydzień.

Wtorek 20:00
Odcinek 823:

Miguel jest nowy na portalu Njusy23 i zamieszcza swój pierwszy artykuł pod tytułem "Dokąd zmierzasz Polsko?" poruszający tematy społeczno-polityczne. W rubryce komentarzy swój wpis zostawia Isabela - w ten sposób rozkwita między nimi miłość, która zapełnia 20 następnych stron komentarzy. Artykuł bije rekordy popularności, jednak wszyscy, którzy nieśmiało spodziewali się pod nim dyskusji o obecnej sytuacji społeczno-politycznej, zostali wyprowadzeni ze złudzeń: "Dobranoc Misiaczku! :* Tysiąc buziaczków! :******* kizi-mizi"

Środa 20:00
Odcinek 824:

Antoni, jeden z autorów portalu Njusy23 w dziale "Naoczny Świadek" zamieszcza artykuł z galerią zdjęć swojego własnego przyrodzenia uwiecznionego aparatem z różnych ujęć, tytułując tekst "O patologicznym zainteresowaniu autoprezentacją". Artykuł szybko wywołuje falę emocji wyrażoną w dwucyfrowej liczbie komentarzy, by po kilku godzinach zostać zdjętym przez redakcję N23. Formuje się grupka rebeliantów, która oskarża redakcję o cenzurę i zamordyzm, domagając się przywrócenia artykułu w ramach świętego prawa do oglądania na łamach portalu Njusy23 spoconego członka fotoreportera Antoniego w stanie erekcji. Redakcja wykrętnie zasłania się regulaminem serwisu, ale rebelianci nie dają za wygraną - zakładają nowy wątek w grupach dyskusyjnych.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Telenowela


Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Disclaimer: Nie ma żadnego "klucza" który przypisuje konkretne imiona "postaci serialu" do konkretnych osób na W24 - aż tak dobrze zorientowany w waszych wojnach nie jestem - dlatego punktem odniesienia są raczej (potraktowane wyrywkowo) sytuacje; jedna "postać" może raz się odnosić do tej, raz do tamtej osoby, i tak zapewne kreatywny i dociekliwy odbiorca doszuka się tu w każdej linijce aluzji, o których sam autor artykułu nie miał pojęcia ;-) A jedno z imion "Antonio" to oczywiście latynoski "Antonio" i nie ma nic wspólnego z polskojęzyczną odmianą ani niedajboże żadną realną osobą - w tym wypadku ewentualna koincydencja szczerze niezamierzona.

Komentarz został ukrytyrozwiń

fajne:)
pozdrawiam..:)
5+

Komentarz został ukrytyrozwiń

he he :) życie.. to po prostu życie.. :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niesamowite! Tak mało komentarzy? Coś takiego ? No, Panie Macieju, dobre. oj dobre.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to ci szerszeń jadowity - żądli jak się patrzy! Swędzi, puchnie... Biegnę po altacet:) 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • B P
  • 19.01.2010 11:32

Świetnie ukazana karykatura postaci i stosunków panujących na wiadomym portalu :)) Oczywiście 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czego się nie robi dla pieniędzy.
Nic więcej nie napiszę, bo mnie zbiera na wymioty. A na to nie mam ochoty. Lepiej nie rozpowszechniać takich wieści, żeby przypadkiem nie zainfekować W24. Zaraza to przeważnie szybko się rozprzestrzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.