Facebook Google+ Twitter

NK uruchamia gry podobne do Facebooka

Portal społecznościowy nk.pl uruchomił nową funkcjonalność - gry. Zaproponowane aplikacje są podobne do tych dostępnych na Facebooku - można m.in. założyć własny gang lub zostać wirtualnym farmerem.

Wirtualna farma w serwisie nk.pl / Fot. nk.pl- Wielu Internautów pytało nas w mailach, czy i kiedy zamierzamy wprowadzić gry. Od początku zależało nam, by aplikacje miały charakter społecznościowy i były przygotowane przez renomowanych partnerów. Udało się spełnić te cele, a gry spotkały się z entuzjazmem testerów. Mamy nadzieję, że spodobają się większości Użytkowników NK - mówi Joanna Gajewska, rzeczniczka prasowa NK.

W portalu nk.pl dostępnych jest na razie 7 gier: Turtle Squad, Funtris, Happy Harvest, Crazy Charly, Icy Towers, City Gangs i Pet Party. Wśród zaproponowanych przez portal gier widać podobne aplikacje do tych, które cieszą się dużą popularnością w amerykańskim serwisie Facebook. Happy Harvest podobnie jak FarmVille w serwisie Facebook pozwala na założenie i prowadzenie wirtualnej farmy. Natomiast City Gangs, grę w której wcielamy się w rolę gangstera, można uznać za odpowiednik Mafia Wars.

Gry w portalu NK są połączone ze śledzikiem, dzięki czemu istnieje możliwość informowania znajomych o aktualnych wynikach.

Jak zapewnia Joanna Gajewska, zespół NK oraz producenci zewnętrzni pracują już nad kolejnymi grami, które zostaną udostępnione użytkownikom w najbliższym czasie - Jesteśmy pewni, że naszych użytkowników czeka dużo dobrej rozrywki na wysokim poziomie - dodaje Gajewska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.