Facebook Google+ Twitter

No i prima aprilis się skończył...

Agata prosiła o więcej luzu, więc zapoczątkuję prawdziwy blog autorów, o którym zapominamy. Prima aprilis się zakończyło... Dla mnie ten dzień był fantastyczny.

Wczoraj w nocy razem z Łukaszem Solskim wpadłem na pewien pomysł. Pisałem kilka godzin fałszywy artykuł, a raczej wywiad do Wiadomości24.pl z byłą dziewczyną Anety Krawczyk, która wyjawia, iż Aneta Krawczyk jest lesbijką. Niestety wywiad wysłałem za późno i okazał się troszkę za bardzo naciągany. No ale odegram się za rok :-).

Dzisiaj udało się wrobić kilkunastu użytkowników mojego serwisu . Uwierzyli oni, że Warner Bross kazało nam zamknąć serwis, ponieważ publikowaliśmy zdjęcia gwiazd bez ich zgody. Dla uwiarygodnienia, jeden z Administratorów – Elf zrobił skreen trefnego maila, który opublikowaliśmy razem z newsem. Na odzew nie czekaliśmy długo. Na początku użytkownicy byli bardzo zdziwieni, a potem zaczęli przyglądać się listowi oraz newsowi no i dacie zamieszczenia. Powoli domyślali się, iż to całkowita nie prawda. Niektórzy wyciągali także kodeksy prawne z paragrafami, które nas bronią. News zebrał prawie 100 komentarzy i 1000 wejść. Musieliśmy wcześniej się przyznać do kawału, ponieważ nas rozszarpaliby na strzępy. Ten dowcip możemy uznać za udany, ale na następny rok przygotujemy się dokładniej.

Wieczorem, ku mojej uciesze "nieoficjalnie" pomagałem redakcji przy artykułach agencyjnych. Wyszukiwałem artykuły, które jeszcze nie ukazały się na Wiadomościach24.pl, a potem opracowywałem depesze agencyjne. Wysyłałem artykuł do redakcji, a ta zamieszczała artykuł. Bardzo mi się to podobało :D. Mam nadzieję, że drugie pióro już na mnie czyha za rogiem i będę mógł nareszcie przystąpić do oficjalnego działania razem z redakcją.

Dziwi mnie fakt, iż nikt nie wysyła swoich artykułów na bloga autorskiego. Ten blog jest poświęcony właśnie nam, to dlaczego nie mielibyśmy pisać o sprawach dla nas ważnych, a dotyczących na przykład Wiadomosci24.pl. Serdecznie zachęcam do dzielenia się uwagami i spostrzeżeniami nie tylko na forum.

Pozdrawiam, Damian Kazak :-)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Ja także dziękuję za udział w tej poruszającej dyskusji. I także ja chciałem Ci coś wytłumaczyć lecz się nie dało. Trudno. Burzę się o to, jak rozumiesz słowa i zarzucasz innym. Nic nie wyniknie z naszej dyskusji, ponieważ i Ty i ja mamy swoje zdanie, którego się ostro trzymamy. Być może masz rację, tak samo jak ja.

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze, ponieważ widzę, że konsensusu chyba nie osiągniemy, ty nie zrozumiesz o co mi chodzi, a ja mam już dość wyjaśniania, zwłaszcza, że za kazdym razem mocno się burzysz i to głównie nie o to co trzeba (a do tego niejedna odpowiedź nasączona jest jadem ironii i arogancji pod adresem mojej osoby), tym wpisem kończę mój udział w tej dyskusji, z której i tak nic nie wyniknie.

Życzę sukcesów,

żegnam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślę, że mogę już z całą pewnością stwierdzić, że jestem dojrzały psychicznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

O Tobie także to świadczy. I jeśli myślisz, że mnie możesz nastraszyć tym, że jesteś starszy i możesz więcej to się grubo mylisz. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę drogi "Panie starszy", że obraziłeś mnie swoimi wcześniejszymi słowami, ja Cię nie miałem zamiaru obrażać i według mnie to nie było wcale obraźliwe. To, że mam 16 lat nie musi świadczyć o tym, że ja dopiero dorastam. Jest wielu ludzi, którzy z nie swojej winy musieli zrobić to o wiele szybciej i ja jestem w takiej sytuacji, między innymi dlatego znalazłem się tutaj. Nie buntuje się przeciwko "dorosłym" (piszesz o tym jakby był to dla mnie oddzielny świat do którego nie mam dostępu), ani nie bulwersuje się po każdym sprzeciwie "dorosłych". Pamiętaj, że niektórzy dorośli są o wiele "głupsi", w innym tego słowa znaczeniu i niedojrzali od niektórych np. szesnastolatków. Nie uważam siebie jeszcze za dorosłego, bo chyba nim jeszcze nie jestem, ale nie zachowuje się już także tak samo jak niektórzy "debile" w moim wieku, którzy są nieodpowiedzialni, niedojrzali i nie patrzą zbyt trzeźwo na życie. Właśnie to życie i rodzice nauczyli mnie odpowiedzialności, trzeźwego patrzenia na życie i dojrzałości. Tak więc okres dorastania już za mną, lecz nie czuję się jeszcze na tyle dorosły by na przykład to stwierdzić, ponieważ coś mnie ogranicza, może na przykład, to że mieszkam z rodzicami (no których zazwyczaj nie ma, ale to inna historia), albo to że żyje od 16 lat, ale nie jestem już także szczeniakiem, który myśli, że wszyscy są przeciwko niemu itd. Ty także mnie nie znasz i nie powinieneś wyciągać pochopnych wniosków. Doskonale o tym wiem, że jesteś dorosły (ale to, że jak dorosły się nie zachowujesz - bez urazy - to inna bajka). Dziękuję za troskę, ale chyba nie wiem o czym mówisz, ponieważ jak mogę się przejechać na tym, że zażartowałem, a Ty nie potrafisz tego zrozumieć. Zauważ, że ten artykuł pisany był 1 kwietnia. Moje wypowiedzi w żadnym wypadku nie są złośliwymi. Nie zniżajmy się do takiego poziomu, aby się dosłownie kłócić i "obrażać" takimi właśnie wypowiedziami, które być może tu padły, a być może zostały tak zinterpretowane. Wiele rzeczy świadczy o mnie, ale najważniejszy jest chyba człowiek. Rozumiem, że uważasz mnie za dzieciaka, który nic nie wie, nie zna życia i zapewne nic nie przeżył - to co taki dzieciak może wiedzieć. Ale ja przeżyłem tyle, że można by książkę napisać. Niewtajemniczając się jestem przekonany, że mój życiorys jest o wiele bardziej obszerny niż u nie jednego "dorosłego".

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

no nie człowieku, czy ty czytasz co ja piszę czy nie? NIE WYPOWIADAM SIĘ N/T CAŁEGO ARTYKUŁU TYLKO JEDNEGO AKAPITU.

i proszę, nie obrażaj mnie z łaski swojej. Ja doskonale rozumiem okres dorastania ( 16 lat) i buntu przeciw każdemu sprzeciwowi wobec ciebie i "przeciw wszystkim dorosłym" (jednym z których jestem). Po prostu nie chcę, żebyś kiedyś mocno się przejechał (choć może wtedy zrozumiesz o co mi chodzi).

Na koniec - ja ciebie nie obrażam, więc ty również nie obrażaj mnie złośliwymi wypowiedziami, bo to tylko świadczy o Tobie. I to niezbyt dobrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

1) Nie mam zamiaru dociekać dlaczego tak bardzo się zainteresowałeś.

2) Są aż tak złe, że nie wspominasz? Być może Cię nie znam, ale wyciągnąłem wnioski z Twych wypowiedzi. I dalsze Twoje wypowiedzi nadal potwierdzają mnie w przekonaniu, że tego poczucia za grosz nie masz.

3) Wszędzie widzisz podlizywanie się. Dzięki za rady.

4) Dzięki za przestrogę.

5) Dzięki za opinię i kolejną "wartościową" radę.

Podsumowując nadal nie zrozumiałeś żartobliwego tonu artykułu i chyba już nie zrozumiesz, tak więc jak ktoś nie ma poczucia humoru to nie ma sensu mu na siłę go dawać (jak się da).
No trudno. Także pozdrawiam i nie rozumiem, jak można widzieć wszędzie złe intencje, podlizywanie się i chwalenie. Ktoś taki musi mieć ze sobą chyba problemy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

1) Godzina wpisu nie ma znaczenia, po prostu wtedy zainteresowałem się twoją osobą i przejrzałem materiały. Nie spodobał mi się akapit mówiący o twoich wyobrażeniach co do bliskości II pióra, więc się na jego temat wypowiedziałem.

2) O reszcie art. nie wspominam. A co do mojego poczucia humoru, to powiem jedno: nie znasz mnie, więc nie oceniaj.

3) Dlatego ucz się. Pióra zdobywa się pracą, a nie podlizywaniem, czego próbę bardzo łatwo z owego akapitu wyczytać. Ja też mógłbym napisać, że za (...) itp, należy mi się III, ale nie o to w tym chodzi. Każdy awans to niespodzianka, będąca oceną umiejętności. Jednak się ich NIE dopominam. Jeśli dostaję, to znaczy, że mój warsztat się rozwija (co nie znaczy, że mogę spocząć na laurach). Jesli mam dużo artykułów, a nie mam piór, to znaczy, że coś jest nie tak i coś robię źle.

4) Proszę, uwierz mi na słowo. Nie chcę opisywać o co chodziło. Ci, którzy są dłużej wiedzą. Dla nowych nie ma sensu rozgrzebywać. Tym bardziej, ze sprawa jest dawno zamknięta. Po prostu przestroga na przyszłość.

5) Dobrze, że działanie w W24 traktujesz jako przygodę. A zatem ucz się dziennikarstwa. Pamiętaj tylko, że dziennikarz nie zawsze jest "głaskany po głowie", ale czasem także w nią dostaje. (metafora) Ja o tym wiem.

Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No chyba nie zrozumiałem Ale zrozumiałem to, że masz zupełny brak poczucia humoru, który tutaj widać. Wątpię, że ktokolwiek zrozumiał jaki w tym był zamiar. A ja nie mam takiego, aby dociekać Twojego odwetu, który widać tu gołym okiem (nawet dzięki godzinie wpisu komentarza) Ale myślę, że mam rację. Nie wiem jaki według Ciebie ten artykuł posiada ton. Jest on żartobliwy (w końcu pisany 1 kwietnia). Oczywiście, że Ci wolno wypowiedzieć się na temat tego artykułu, ale ja do tej negatywnej wypowiedzi nie widzę, żadnych podstaw. Niestety jestem tu krócej i nie mam pojęcia co znaczy ten opis sytuacji, która się podobno niezbyt miło skończyła. Staram się jak każdy, aby czegoś tu się nauczyć i coś osiągnąć przynajmniej dla siebie. Szczerze mam gdzieś, czy dostanę 1 pióro, a może 10 na raz. Ważniejsze jest dla mnie to co wyniosę z tej pouczającej przygody na Wiadomosciach24.pl.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodziło... Tak jak tobie nie spodobała się kartka tak mnie ton tego artykułu... Jeśli odbierasz to jako odwet, to się mylisz. Wypowiedziałem się na temat artykułu, napisałem swoje odczucia. NIe wolno mi?
Poza tym, o dopominaniu się pióra, pisałem jako użytkownik , który jest w serwisie nieco dłużej niz ty, a poza tym znam podobną sytuację, która niezbyt miło się skończyła dla zainteresowanej osoby, która działa nieco inaczej, choć chciała tego co ty.

Pozdrawiam,

BS

Komentarz został ukrytyrozwiń

I się wcale nie chwale, już nigdy nic nie napiszę od siebie, bo będzie to odbierane jako chwalenie się. Zachowujesz się jak dzieciak a nie jak "starszy kolega".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.