Facebook Google+ Twitter

No More Jokes, Orbita Wiru i Asspirine zagrają w Warszawie

W najbliższy piątek 7 kwietnia w warszawskim VooDoo Club zagrają trzy warszawskie zespoły: No More Jokes, Asspirine i Orbita Wiru.

 / Fot. materiały prasoweBędą to mocne i solidne rockowe występy. Klimat energetyczny, progresywny, psychodeliczny, czasem metalowy, ale przede wszystkim z mnóstwem niesamowitych melodii.

Koncert rozpoczyna No More Jokes o 19:30. Następnie Asspirine. Na koniec show w wykonaniu Orbity Wiru.

Wstęp od godziny 19:00 - tylko 10 zł.
STAGE: 2

NO MORE JOKES

Muzycy No More Jokes tak mówią o korzeniach zespołu i fascynacjach muzycznych:

„Historia No More Jokes wywodzi się z lat 90-tych kiedy nieświadomi jeszcze, jako Geisha Goner, szukaliśmy progresji w ekstremalnych formach.

Potem rozeszliśmy się na wszystkie strony. Po pewnym czasie wybudzeni w częściowym składzie Geishy zaczęliśmy poszukiwania naszej niszy, ale z nastawieniem na melodię. Dzisiaj odnajdujemy mroczne, nostalgiczne, ale absolutnie rockowe obszary. I tym razem wiemy, że nie żartujemy.

„Mamy dość szerokie spektrum zainteresowań. Nie jest nam obcy blues (to szczególnie Maciek), metal oraz muzyka rockowa w różnych odmianach. Nasze inspiracje muzyczne trudno określić jednoznacznie. Często jednak wymieniamy takie zespoły jak: Pink Floyd, Alice in Chains, Faith No More, Katatonia, Living Colour, Korn, Tool”.


Grupa ma na koncie debiutancką ep-kę "Wybacz" i obecnie pracuje nad pierwszym albumem długogrającym.

ASSPIRINE

Zespół istnieje od początku 2003 roku. Muzykę, którą gra można włożyć do szerokiej szufladki z energetycznym, ciężkim i melodyjny rockiem.

"To co tworzymy, wynika z różnorodności dźwięków jakich każdy z nas słucha na co dzień. Pięć osób to pięć różnych spojrzeń na muzykę w wyniku czego Asspiryna, którą można "spożywać" na koncertach a teraz także w domowym zaciszu słuchając nagrań z debiutanckiej płyty, zawsze będzie miała niejednorodny skład i smak.

Przygoda z muzyką jest czymś, co nas łączy, wyzwala mnóstwo pozytywnych emocji i pozwala nam na oderwanie się od codziennej monotonii. Nasza nietypowa asspiryna cały czas się rozwija, zmienia się i ewoluuje, jednocześnie zachowując to, co najważniejsze: chęć tworzenia muzyki płynącej prosto z naszych serc. Jeśli chcesz się przekonać, to usiądź wygodnie, odpręż się i łyknij asspirynkę. Mamy nadzieję, ze Ci zasmakuje...


"AssBest" - debiutancka płyta zespołu miała premierę 12.02.2010

ORBITA WIRU

Muzyka istniejącej od 2000 roku Orbity Wiru to rockowa eksplozja generowana przez troje ludzi czerpiących z różnych regionów muzyki. Muzykę symbiotycznie dopełniają słowa przykuwających uwagę tekstów. Całość stanowi konsekwentnie pulsującą dźwiękową maszynę. W przeszłości zespół współpracował z Universal Music Polska przy okazji składankowych wydawnictw (Nowa Energia vol. 2 & 3, NuN, Antyidol).

Koncertowo zespół zaznaczył swą obecność na większości dużych, krajowych festiwali rockowych (Węgorzewo, Slot Art, Rockowe Ogródki) oraz szeregiem występów u boku czołówki polskich zespołów rockowych.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.