Facebook Google+ Twitter

No to cóż, że ze Szwecji?

W Łodzi powstanie kolejny sklep międzynarodowego koncernu IKEA. O tym mówiliśmy dziś w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Patio TVPort Łódź - tak będzie nazywało się centrum handlowe, którego większą część stanowić ma popularny na całym świecie sklep Ikea. Dziś przedstawiciele koncernu, w towarzystwie łódzkich mediów, wbili pierwsze łopaty na placu budowy przy ulicy Pabianickiej.

Skąd bierze się moda na meble z Ikea? Czy rzeczywiście można powiedzieć, że jest to moda? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny, o 18.30 zadał je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu była Karolina Horoszczak, rzecznik prasowy IKEA Polska.

Oprócz rozmowy z gościem, widzowie mogli zobaczyć materiał z placu budowy. Reporter programu "O co chodzi? - komentarz dnia" był podczas uroczystości wbijania pierwszego szpadla na budowie sklepu IKEA w Łodzi.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawiły się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadziła znana już wam Marta Byczkowska.

W wtorkowym przeglądzie zastanawialiśmy się wraz z Asią Łuczak czy pasażer w Jaworznie może zmieniać rozkład jazdy autobusów. Nie mogło też zabraknąć informacji ze Stanów Zjednoczonych. Mówiliśmy o tym, że pierwsze miasta głosowały za senatorem Obamą.

***
Nie obejrzałeś dzisiejszego odcinka? Nic straconego! Zobacz powtórkę naszego programu dziś o 23.30 lub jutro o 10.30. "O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.