Facebook Google+ Twitter

"Nobody Owns The Earth" - debiutancka płyta zespołu NOTE już wkrótce

Kiedy wchodzi się na ich koncert, oczami wyobraźni można zobaczyć, jak tłuką się szklanki, a tynk ze ścian pęka pod wpływem nieujarzmionego głosu Rohana - wokalisty zespołu NOTE.

 / Fot. Agata KowalczykPostgrungowe dźwięki, przypominające o latach 90. i mocny, głęboki wokal o nietuzinkowym brzmieniu, to tylko niektóre refleksje, jakie nasuwają się po pierwszej minucie odsłuchu debiutanckiej płyty zespołu NOTE. Zachwycająca jest jego zdolność do balansowania między łagodną, melancholijną balladą a totalną eksplozją muzycznej "bomby atomowej" - przy zachowaniu równowagi w kompozycji. Niesamowita ekstaza członków zespołu wydaje się być instrumentalnym opętaniem, które na godzinę odbiera im panowanie nad sobą.

Rohan, Johnny, Eddie i Tymon, czyli formacja NOTE, na holenderskiej podziemnej scenie rockowej po raz pierwszy pojawili się w 2008. Ich koncerty zostały bardzo entuzjastycznie odebrane przez publiczność. Mają na koncie kilkadziesiąt wystąpień, a w chwili obecnej czekają na świeżo wydany, debiutancki krążek "Almost Home", który ukaże się już za dwa tygodnie.

Najbliższe koncerty jak na razie tylko w Holandii, ale miejmy nadzieję, że chłopaki z NOTE zawitają i do naszego kraju.

Więcej informacji na temat zespołu na stronie:

www.myspace.com/notemusic
www.facebook.com/nobodyownstheearth

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.