Facebook Google+ Twitter

"Noc Kinożerców" powraca

Po kilku latach niebytu, w Radomsku znów odbędzie się "Noc Kinożerców" - nocny maraton filmowy.

 / Fot. Logo imprezy14 listopada, o godz. 19, w Miejskim Domu Kultury będzie można obejrzeć po kolei trzy filmy związane z motywem przewodnim - "trzy oblicza muzyki". Filmami tymi będą: "Once", "Fala" oraz "Control".

"Once" - musical, Irlandia 2007, reż. John Carney, premiera w Polsce miała miejsce 18 maja 2007. Czas trwania - 85 minut.

"Fala" - dokument, Polska 1986, reż. Piotr Łazarkiewicz. Czas trwania - 80 minut.

"Control" - dramat biograficzny, USA, Japonia, Wielka Brytania, Australia 2007, reż. Anton Corbijn, premiera w Polsce miała miejsce 7 marca 2008. Czas trwania - 121 minut.

"Noc Kinożerców" to nocny maraton filmowy, który został po raz pierwszy zorganizowany 23 października 2002 roku. Od tamtej pory odbyło się piętnaście maratonów, każdy z nich miał swój motyw przewodni, do którego nawiązywały prezentowane filmy. Organizatorem maratonów było Stowarzyszenie Młode Radomsko. Obecnie zajmują się tym harcerze z XVI Szczepu "Hubalczycy".

Bilety na sobotni wieczór są do nabycia w Miejskim Domu Kultury w cenach 20 złotych od osoby lub 30 złotych od pary. W dniu maratonu bilety będą kosztować 25 zł od każdej osoby. Organizatorzy zapowiadają niespodzianki w przerwach między filmami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.