Facebook Google+ Twitter

Noc Muzeów w Kazimierzu Dolnym

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-05-16 10:49

Gawędy o sztuce i literaturze, koncerty, projekcje filmowe oraz niezwykłe wędrówki proponują turystom organizatorzy Nocy Muzeów w obiektach Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym i Janowcu. Imprezy potrwają od 19.00 do 1.00 w nocy.

Warto zajrzeć do Domu Marii i Jerzego Kuncewiczów na "Trzy w jednym" czyli koncert poetycki, muzyczny i spotkanie z psychoterapeutką Katarzyną Miller. W Muzeum Sztuki Złotniczej przygotowano pokazy i prelekcje o dawnym i współczesnym złotnictwie, w Kamienicy Celejowskiej - kiermasz książek o sztuce a w Muzeum Przyrodniczym - pokazy, projekcje i opowieści o nadwiślańskiej florze i faunie.

W Muzeum na Zamku w Janowcu odbędzie się plenerowa projekcja filmu "Inwentarz" w reżyserii Tadeusza Pałki a w Grodzisku Żmijowiska na zainteresowanych archeologią będą oczekiwać "nocni" przewodnicy. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wystawa " Horyzont zdarzeń" - Warszawski festiwal fotografii artystycznej noc muzeów 2009 - zobacz w jakim kierunku idzie polska fotografia. Sprawdź to: http://www.youtube.com/watch?v=k84elz6eMnU

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.