Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10270 miejsce

Noc pełna blasku - Mariacka Bless Night 2015

Koncertem Uwielbieniowym rozpocznie się 19 września na ulicy Mariackiej w Katowicach kolejna Mariacka Bless Night. Usłyszymy zespół Cijon, a gwiazdą wieczoru będzie Gabriela Gąsior z zespołem Holy Noiz. Zapowiada się noc pełna blasku.

Noc pełna blasku - Mariacka Bless Night 2015 / Fot. Mariacka Bless NightObok praw fizycznych, które rządzą światem materialnym, istnieją także prawa duchowe, które regulują nasz stosunek do Boga.

1. Bóg miłuje Ciebie i ma dla Twojego życia wspaniały plan


Jezus powiedział: "Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości" (J 10, 10). Uwielbiajmy Go więc za to podczas dzisiejszego Koncertu Uwielbieniowego na Mariackiej. Rozpocznie się on o godzinie 19.30 występem zespołu Cijon , by o 20.45 rozświetlić ulicę Mariacką blaskiem gwiazdy wieczoru, którą będzie Gabriela Gąsior wraz z zespołem Holy Noiz.

2. Człowiek jest grzeszny i w konsekwencji oddzielony od Boga, dlatego nie może znać ani przeżywać Bożej miłości ani planu dla swojego życia


"Wszyscy bowiem zgrzeszyli i pozbawieni są chwały Bożej" (Rz 3, 23). Grzech oddziela człowieka od Boga. Skorzystajmy więc dziś z Nocy konfesjonałów, która rozpocznie się o 22. w Kościele Mariackim w Katowicach.

3. Jezus Chrystus jest jedynym, Bożym rozwiązaniem problemu grzechu i winy człowieka. Przez Niego możesz poznać Bożą miłość i plan dla Twego życia


"Bóg zaś okazuje nam swoją miłość [właśnie] przez to, że Chrystus umarł za nas, gdyśmy byli jeszcze grzesznikami" (Rz 5, 8). On jest jedyną drogą do Boga. Jezus powiedział: "Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie" (J 14, 6). Uwielbiajmy Go więc w modlitwie uwielbienia, którą poprowadzi Wspólnota Ewangelizacji Rafael z Rudy Śląskiej.

4. Musimy osobiście przyjąć Jezusa Chrystusa jako Zbawiciela i Pana. Wtedy dopiero możemy poznać i przeżywać Bożą miłość i Jego plan dla naszego życia


"Wszystkim tym jednak, którzy Je przyjęli, dało moc, aby się stali dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię Jego" (J 1, 12). Niech pomoże nam w tym dzisiejsza nocna Eucharystia o godz. 23.

Przyjmując Chrystusa możesz doświadczyć narodzenia na nowo


"Trzeba wam się powtórnie narodzić. Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża. Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha" (J 1, 7-8)
Jako nowo narodzeni, weźmy udział we wspólnej agapie na zakończenie dzisiejszej Mariackiej Bless Night.

Zapraszam, zachęcam, polecam!
Niech Duch Święty wieje i wola Boża się dzieje!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.