Facebook Google+ Twitter

Noc reklamożerców - sześć godzin zabawy?

Noc Reklamożerców, czyli sześciogodzinny pokaz reklam z całego świata, odbędzie się już po raz 14, w ośmiu miastach Polski. W Warszawie będzie go można zobaczyć już 10 listopada w Multikinie. Start o godz. 20.30.

plakat promujący noc reklamożerców
To jedno z najważniejszych międzynarodowych spotkań świata mediów i reklamy. Corocznie na pokazie gromadzi się liczne środowisko dziennikarzy, pasjonatów, pracowników i znawców reklamy oraz studentów różnych kierunków. Reklamoteka Jean Marie Boursicot to największe na świecie archiwum filmów reklamowych. W swoich zasobach ma już ponad 50 tys. filmów, a każdego roku spływa do niej około 25 tys. nowych. Z ich Bouriscot wybiera te, które później staną się bohaterami sześciogodzinnego spektaklu.

Noc reklamożerców to przegląd zarówno nowych, jak i archiwalnych dzieł reklamowych. Dobre, fachowe i profesjonalne reklamy przeplatają się z kiczem, spoty wzruszające z szokującymi oraz reklamy nagradzane na festiwalach z nigdy niewyemitowanymi. Tematem tegorocznej edycji imprezy będzie m.in. reklama walcząca i społecznie zaangażowana, przegląd reklamy koreańskiej, total Sun, czyli przegląd reklam z krajów śródziemnomorskich oraz reklama gay.

W poprzednich latach mogliśmy podziwiać sagi reklamowe Peugeota, Budweisera i MTV, najpiękniejsze spoty z Azji, najlepsze filmy reklamowe agencji BDDP&Fils, Leo Burnett i Saatchi&Saatchi, reklamy Nike'a, FedExu, Playstation oraz najlepsze kampanie publiczne UNICEFU i Green Peace. W tym roku po raz pierwszy organizatorzy i patroni medialni, czyli Multikino, Dziennik i Stowarzyszenie Agencji Reklamowych zorganizowali konkurs Widły 2006 na najbardziej lubianą polską reklamę. Wręczenie nagród nastąpi podczas reklamożerczej Nocy.

Imprezę ubarwią (już tradycyjnie) liczne atrakcje - DJ, zabawy, konkursy z nagrodami, wystawy i poczęstunek. Bilety w cenie 50 zł normalny i 35 zł ulgowy (dla studentów, posiadaczy kart Mutikinomaniaka oraz kart Clubu Nokia) są do nabycia już od 16 października w kasach Multikina. Sponsorami imprezy są Lech - sponsor główny oraz Cafe Prima, Diverse, FujiFilm, Corbis i Bahlsen.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

mnie wykańcza 15 minut reklam, a co dopiero 6 godzin!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.10.2006 10:37

Od kilku lat chciałam się wybrać na taki pokaz, ale zawsze wypadało mi coś innego. Tym razem będę na pewno - dzięki szybkiej rezerwacji na stronie Multikina :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z jednej strony przerażające a z drugiej reklamy potrafią być całkiem fajne... Szczeóglnie zagraniczne ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sześć godzin reklam? To brzmi przerażająco! Chociaż ostatnio reklamy mogą się podobać, jak choćby plus gsm. Świat reklam na pewno ewoluuje, to już nie jest to co kiedyś. Osobiście znam ludzi, którzy pasjonują się wręcz reklamami. Dla nich to gratka obejrzeć taki pokaz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.