Facebook Google+ Twitter

Noc spowiedzi w krakowskich kościołach

W krakowskich świątyniach będzie można przystapić do sakramentu spowiedzi. To okazja dla wszystkich tych osób, które z różnych przyczyn jeszcze nie skorzystały z przedświątecznej spowiedzi.

Kraków / Fot. Martimar/CC BY-SA 3.0Na stronie internetowej kurii krakowskiej: diecezja.pl, możemy przeczytać jak powstała inicjatywa "Nocy Spowiedzi". "Inicjatywa ta zrodziła się z myślą o studentach oraz wszystkich tych, którzy bez pośpiechu, w skupieniu i ciszy pragną przeżyć sakrament pokuty" - informuje ks. Dariusz Talik, który jest duszpasterzem akademickim przy kolegiacie św. Anny.

Kościół Matki Bożej Królowej Polski, w Wielki Czwartek, ul. Obrońców Krzyża, spowiedź odbędzie się od godz. 20 do godz 00:15 tj. do Wielkiego Piątku.

Kościół Miłosierdzia Bożego, os. Na Wzgórzach 1A, w Nowej Hucie od godz. 20 w Wielki Czwartek do godz. 00:15 już w Wielki Piątek.

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, przy ul. Wzgórze 33, rozpocznie spowiedź o godz. 20 w Wielki Czwartek do godz. 1 w nocy.

Parafia P.J. Dobrego Pasterza, ul. Dobrego Pasterza 4, która rozpocznie spowiedź o godz. 20 w Wielki Piątek, aż do godz. 6:00 rano w Wielką Sobotę.

Kościół pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła, ul. Benedyktyńska 37 zaprasza do spowiedzi od godz. 21:00 w Wielki Czwartek do 00:15 w Wielki Piątek.

Kościół św. Barbary, ul. Mały Rynek 8, spowiedź rozpocznie się o godz. 20:00 w Wielki Piątek do godz. 2 w Wielką Sobotę.

Informacje pochodzą z serwisu se.pl

Więcej informacji na stronie: se.pl

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Takie Noce Konfesjonałów mają też miejsce we Wrocławiu i pewnie w wielu innych miastach Polski. Ale chcę powiedzieć, że ja nie uczestniczyłam, ale wiem z opowiadań znajomych, że atmosfera jest nie do opisania. Podobno coś pięknego, nie dosyć, że noc, to jeszcze ludzie skupieni na modlitwie no i nieustannie ludzie, którzy chcą skorzystać z sakramentu Pojednania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.