Facebook Google+ Twitter

Noc Walpurgii w Sopocie

Koło Naukowe Gender Studies Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza w piątek o godz. 20 do sopockiego klubu Faktoria przy ul. Rzemieślniczej 26 na Noc Walpurgii. Przebrania za czarownice i czarowników mile widziane.

Noc Walpurgii / Fot. Materiały prasowe KN Gender Studies UGNoc Walpurgii w mitologii nordyckiej to sabat czarownic, odbywający się w nocy z 30 kwietnia na 1 maja, na górze Brocken w Niemczech. Choć sopocki zlot odbywa się parę dni wcześniej i tylko w klubie, to wszystkie chętne czarownice (ale także czarownicy) na pewno nie poczują się zawiedzione.

W programie przewidziano m.in. próbę zmierzenia się z wzorcami narzucanymi przez kulturę idealnych ciał i wiecznej młodości, czyli inscenizację "Dobrego ciała" Eve Ensler, autorki popularnych "Monologów waginy". Ponadto odbędzie się seria prezentacji i dyskusja na temat zjawiska autoagresji "bez znieczulenia i bez znieczulicy". A po części teoretycznej przewidziano część rozrywkową, czyli zabawa do białego rana. Impreza odbędzie się w piątek, 27 kwietnia o godz. 20 w klubie Faktoria przy ul. Rzemieslniczej 26 w Sopocie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Hmmm... Czemu drugi akapit został zmieniony po dodaniu plakatu? Poprzednia wersja z wypowiedzią studentki koła nie odpowiadała redakcji?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.