Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16837 miejsce

Nocna wyprawa w rocznicę powstania styczniowego

Zapisy na I Pieszy Rajd Powstańczy im. ks. Stanisława Brzóski zakończone – poinformowali organizatorzy. Na tych, którzy nie są na liście, oczekujemy w przyszłym roku – oznajmili, co oznacza, że rajd na stałe wejdzie do kalendarza imprez.

 / Fot. Wikipedia- Zbiórka uczestników, grupa łukowska, będzie miała miejsce 22 stycznia 2016 r. (piątek) o godz. 18.30 na placu  / Fot. Jerzy Kirzyńskiprzed pomnikiem Powstańców Styczniowych, skąd o godz. 19.00 nastąpi wymarsz /nie czekamy na spóźnialskich, prosimy o odpowiednio wcześniejsze przybycie/ - poinformował Robert Wysokiński.

Mieszkańców miasta, którzy z różnych względów, nie wyruszą na trasę trasą rajdu, zapraszamy do uczestnictwa w jego rozpoczęciu.

Weźmy ze sobą znicze, by zapłonęły pod pomnikami ku pamięci bohaterów tamtych dni.

- Przypominamy, aby każdy z uczestników rajdu, ze względu na panujące trudne warunki atmosferyczne i nocną porę, zadbał we własnym zakresie o odpowiedni ekwipunek potrzebny do pokonania trasy - apelował Sławomir Smolak - odpowiednie obuwie i ubranie, wysokokaloryczne jedzenie i napoje, latarkę i zapasowe baterie, odblaski lub kamizelki odblaskowe.

 / Fot. Archiwum TP-H Orlik ŁukówZalecamy także zabranie w trasę kijków przeznaczonych do wędrówek pieszych oraz biało-czerwone akcenty; flagę, szalik.

Miło nam poinformować, że do partnerów organizacyjnych I Pieszego Rajdu Powstańczego im. ks. Stanisława Brzóski i jednocześnie uczestników dołączyli poseł Krzysztof Głuchowski i Andrzej Litwin, który zapewni opiekę medyczną.

Wesprą nas także PKS Łuków, zakłady mięsne Wierzejki oraz inne firmy i instytucje.

Po zakończeniu rajdu (około godz. 2.40) organizatorzy zapewniają uczestnikom przewóz do miejsca rozpoczęcia rajdu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.