Facebook Google+ Twitter

Nocna Zmiana Bluesa w Warszawie!

26 marca w warszawskim klubie Stodoła wystąpi jeden z ważniejszych zespołów na polskiej scenie bluesowej - Nocna Zmiana Bluesa.

Nocną Zmianę Bluesa założył w 1982 roku Sławomir Wierzcholski, obecnie najpopularniejszy wykonawca muzyki blues w Polsce, wirtuoz harmonijki ustnej, wokalista, również autor tekstów i muzyki. Był wielokrotnie nagradzany różnymi nagrodami, ostatnio wraz z NCB za 25-lecie kariery artystycznej otrzymał dyplom od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zespół wydał przez wszystkie lata swojej działalności 15 płyt i zagrał liczne koncerty w kilkunastu krajach. Koncertował również przed takimi sławami bluesa jak Blues Brothers i B.B. King.

Skład zespołu uzupełniają Grzegorz Minicz grający na bębnach, Piotr Dąbrowski na akustycznym basie oraz Marek Dąbrowski i Witold Jąkalski na gitarze akustycznej.

Na piątkowym koncercie z zespołem zagra skrzypek Jan Błędowski tworzący na pograniczu jazzu i rocka. Jest znany głównie z działalności w zespole Krzak, ale współpracował również z Czesławem Niemenem, SBB czy Irkiem Dudkiem.

Stodoła zaprasza do siebie od godziny 19. Jako support wystąpi grupa Black Stone.Ceny biletów:
miejsce siedzące numerowane - 40 zł
miejsce stojące - 30 zł
w dniu koncertu: miejsce siedzące numerowane - 48 zł
w dniu koncertu: miejsce stojące - 38 zł

Więcej informacji na stronie klubu Stodoła

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.