Facebook Google+ Twitter

Nocne maratony filmowe dla autorów W24

Ciemna noc, zwykle 4 filmy do obejrzenia, towarzystwo maniaków kinowych - to w ogromnym skrócie zasadnicza cecha ENEMEF-ów, czyli nocnych maratonów filmowych. W najbliższym warszawskim ENEMEF-ie będą mogli brać udział także autorzy Wiadomości24.pl, ponieważ serwis nawiązał współpracę z organizatorami.

 / Fot. plakatENEMEF (Nocny Maraton Filmowy) to pokaz kilku filmów, dobranych tematycznie lub gatunkowo, prezentowanych w ciągu jednej nocy, średnio raz w miesiącu w różnych miastach.

Kinomaniacy zasiadają w fotelach około północy, a kończą oglądanie nad ranem. Zwykle są to 4 filmy, dobrane tematycznie według gatunku, reżysera, aktora.

Repertuar ENEMEFów ustalają sami widzowie, którzy mogą głosować na filmy na oficjalnej stronie ENEMEF-ów. W repertuarze pojawiają się pokazy przedpremierowe i premierowe. Organizatorzy pokazów podkreślają: gusta są różne. "Jedni lubią Jarmuscha, von Triera i Tarkowskiego, a inni w kinie szukają rozrywki i odskoczni. Staramy się sprostać oczekiwaniom zarówno tych, którzy nie mogą żyć bez kina artystycznego, jak i tych, którzy np. na filmach Bergmana przeżywają męczarnie. Dlatego gramy różne repertuary" - czytamy na stronie ENEMEF-u.

Warto też zarejestrować się na portalu, bo dzięki temu widzowie za darmo dostają powiadomienia mailem i SMSem o najbliższych ENEMEFach. Mają też możliwość wygrania zniżek, dostęp do Forum Dyskusyjnego, możliwość zgłaszania swoich sugestii...

Już wkrótce będziemy mieli zaproszenia na tę imprezę także dla autorów W24, ponieważ nawiązaliśmy współpracę z organizatorami ENEMEF-ów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Interesujące.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie przysłużę się jako recenzentka! Polecam się na przyszłość! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.09.2011 12:50

Serwis ma znakomitego PRowca ;) Gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.