Facebook Google+ Twitter

Nocny, Chiński Pociąg - czyli odświeżone Guns 'N Roses

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-09-17 20:45

Dawno już nie poruszało się starych wątków związanych z gigantami rock&rolla. Czas więc wspomnieć właśnie o tych nieprzeciętnych muzykach hardrockowej legendy. Zapraszam na 2 grosze o Gunsach.

Jak przystało na prawdziwego fana dobrej muzyki i mocnego brzmienia gitarowego przestera, chciałbym przypomnieć o absolutnych królach rocka lat 90., którymi byli muzycy grupy Guns 'N Roses. Nie bez powodu wspominam właśnie o nich, ponieważ grupa zbliża się do końca trzeciej części trasy koncertowej, która odbywa się w Stanach (druga część to Europa, co za tym idzie, również Polska).

Może by nie było w tym nic nadzwyczajnego, bo wszystko, co ma swój początek, ma też swój koniec, chociaż w tym przypadku to wydarzenie może być początkiem czegoś nowego. Od wydania Chinese Democracy mija już 4 lata i nie widać na rynku od dawna niczego świeżego, związanego z nowymi G'NR. Więc czy możemy spodziewać się nowego singla lub krążka? Może i tak, bo lider grupy, Axl, w ostatnich wywiadach nie odrzuca tej opcji. Tłumaczy, że obecnie koncentruje się na ukończeniu trasy, a później będzie to możliwe.

Słyszy się również ostatnio dużo o przymiarkach do solowych projektów artystów, ale nie są to potwierdzone informacje.

Powrót Gunsów w szeregi showbiznesu był dużym zaskoczeniem (przynajmniej dla mnie). Już starszawy Axl dobrał sobie nowych kompanów do muzykowania i całkiem nieźle mu to wychodzi (całkiem, bo stary skład oblał system i był ponad muzyką innych zespołów lat 90.).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.