Facebook Google+ Twitter

Noga Przemysława Salety po walce z Marcinem Najmanem!

Przemysław Saleta opublikował zdjęcie nogi po starciu z Marcinem Najmanem. "Przepraszam, że nie zdążyłem go oklepać" - tak po zakończeniu pojedynku mówił zwycięzca.

Noga Przemysława Salety 6h po walce. / Fot. http://www.facebook.com/saletaSobotniej walce zarzucić można wiele, ale na pewno nie to, iż brakowało w niej emocji. Zarówno Przemysław Saleta jak i Marcin Najman z niecierpliwością wyczekiwali pierwszego gongu. Nie przeminął jego dźwięk, a do zdecydowanego ataku ruszył popularny "El Testosteron" (przydomek Marcina Najmana - przyp. aut.).

Najman z furią zaczął zasypywać rywala kolejnymi kopnięciami i przez chwilę można było odnieść wrażenie, iż dominuje w ringu. Jednak jeden z 'kicków' najwyraźniej przerósł wytrzymałość nogi Najmana. Po chwili - zwijając się z bólu - zmuszony został do przerwania pojedynku

Postawa przeciwnika nie spodobała się Przemysławowi Salecie, który widocznie jeszcze przez chwilę żywił nadzieję na kontynuację walki. Zaistniałą sytuację skwitował ironicznym uśmiechem.

Dziękuję wszystkim za życzenia przed walką, doping w trakcie i gratulacje po. Przepraszam jednocześnie - pisze na swym facebookowym profilu Saleta - że nie zdążyłem go oklepać, ale typ poddaje się jak tylko zaboli go nóżka i przyspieszy oddech.

Na profilu mistrza świata w Kick-boxingu z 1990 roku znaleźć możemy również zdjęcie nogi, na której "poległ" Marcin Najman.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.