Facebook Google+ Twitter

Norbert Żyła o Robercie Leszczyńskim na blogu!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-01-02 22:43

Młody wokalista o kontrowersyjnych poglądach napisał wczoraj pierwszą notkę w nowym roku na swoim blogu. W dosyć mocnych słowach ujął co myśli o dziennikarzu muzycznym Robercie Leszczyńskim.

Norbert w jednym z programów na żywo. / Fot. A.Z"Na początek o człowieku, który uważa się za krytyka a ma jeden z najbardziej spaczonych gustów w Polsce!" - zaczyna Norbert, pisząc o dziennikarzu, który ostatnio mocno skrytykował najnowszą płytę Agnieszki Chylińskiej.

Robert Leszczyński nie boi się głosić swoich kontrowersyjnych sądów nad polskimi wokalistami. "Sram na opinie tego człowieka!" - w końcu wybucha wokalista, i czy można mu się dziwić skoro niedawno w jednym z programów na żywo mówił, że jego idolką jest właśnie była wokalistka "O.N.A."?

Żyła kończy wypowiedź o Leszczyńskim słowami: "Każdy ma prawo do własnego zdania, do krytyki, ale aby robić to na łamach magazynu, należy coś sobą reprezentować, nawet minimum." Czy zatem Norbert Żyła reprezentuje minimum, pisząc w ten sposób o innych?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

PO
  • PO
  • 16.10.2010 14:01

Ten człowiek swoją osobą i zachowaniem NIE REPREZENTUJE NIC!!!Nawet tego 'minimum' o którym była mowa na końcu artykułu!Jest nikim,żeby obrażać w taki sposób znanych czy nawet zwykłych ludzi!!Wydaje mi się,że powinien za takie słowa odpowiedzieć przed odpowiednim organem!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.