Facebook Google+ Twitter

Norbert Żyła o Robercie Leszczyńskim na blogu!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-01-02 22:43

Młody wokalista o kontrowersyjnych poglądach napisał wczoraj pierwszą notkę w nowym roku na swoim blogu. W dosyć mocnych słowach ujął co myśli o dziennikarzu muzycznym Robercie Leszczyńskim.

Norbert w jednym z programów na żywo. / Fot. A.Z"Na początek o człowieku, który uważa się za krytyka a ma jeden z najbardziej spaczonych gustów w Polsce!" - zaczyna Norbert, pisząc o dziennikarzu, który ostatnio mocno skrytykował najnowszą płytę Agnieszki Chylińskiej.

Robert Leszczyński nie boi się głosić swoich kontrowersyjnych sądów nad polskimi wokalistami. "Sram na opinie tego człowieka!" - w końcu wybucha wokalista, i czy można mu się dziwić skoro niedawno w jednym z programów na żywo mówił, że jego idolką jest właśnie była wokalistka "O.N.A."?

Żyła kończy wypowiedź o Leszczyńskim słowami: "Każdy ma prawo do własnego zdania, do krytyki, ale aby robić to na łamach magazynu, należy coś sobą reprezentować, nawet minimum." Czy zatem Norbert Żyła reprezentuje minimum, pisząc w ten sposób o innych?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

PO
  • PO
  • 16.10.2010 14:01

Ten człowiek swoją osobą i zachowaniem NIE REPREZENTUJE NIC!!!Nawet tego 'minimum' o którym była mowa na końcu artykułu!Jest nikim,żeby obrażać w taki sposób znanych czy nawet zwykłych ludzi!!Wydaje mi się,że powinien za takie słowa odpowiedzieć przed odpowiednim organem!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.