Facebook Google+ Twitter

Norma czy nienormalne tworzenie?

Normalni i nienormalni - to cytat idei obrazujący proces twórczy.Nawiązując do powyższego linku, to ja też jestem nienormalnym.

Napisałem kiedyś zdanie, ze: "Normalni ludzie tworzą świat (widzimy jaki), zaś nienormalni historię". Po jednej i drugiej stronie są tacy i jeden bez drugiego nie może istnieć. Najważniejsze by umieć się porozumieć także, co do idei i pragniemy, aby nie obrażać wzajemnie.

Z cytatu widać ze jest przewaga normalnych. I to nie jest dobre, bo nastąpił brak balansu. Przechylający się statek nabrał z jednej strony za dużo wody i się pochylił.

Apostoł Paweł zobrazował to tak. Cytuję: "Litera (prawa) zabija, ale Duch ożywia".

Obrażanie nieżyjącego już Stanisława Lema jest odrażające, bo on jeden by zastąpił stu polityków. Radzę zatem - jak pisał Lem - zacząć hodować prztymocle,
bo znoszą duże jaja i można się ich nażreć. W dobie inżynierii genetycznej nie jest problemem wyhodowanie prztymocli. Kto nie wie, niech przeczyta książkę Stanisława Lema "Przygody profesora Tarantogi", i to lepsze niż strzelanie o północy na wiwat, bo można prztymocle wystraszyć i przestaną znosić jaja.

Więc należę zatem do gatunku nienormalnych jak np. Pan Stanisław Lem, chociaż jam nie pisarz, tylko krakowskiej szkoły elektryk i badam wpływ emisji fal elektromagnetycznych na dziwna przemianę nienormalnych w normalnych.

Oto debata: Janusz Korwin Mikke debata

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.