Facebook Google+ Twitter

Norman Davies krtykuje braci Kaczyńskich

Brytyjski historyk ostro skrytykował braci Kaczyńskich, twierdząc, iż brytyjskie media zbyt łagodnie się z nimi obchodzą.

 / Fot. Mariusz Kubik, http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/17/Norman_Davies_DHC_Warsaw_University_03.jpgTakie słowa ceniony na całym świecie naukowiec wypowiedział dla gazety ''The Guardian".
Swoje zdecydowane zdanie na temat braci Kaczyńskich ujął krótko:

''Kaczyńscy to pozbawieni skrupułów polityczni manipulatorzy, bojkotujący w przeszłości państwowe kanały telewizyjne, którzy ograniczali się do zabierania głosu na antenie Radia Maryja (stacji należącej do ekstremistycznego, katolickiego, nacjonalistycznego ugrupowania), nieustannie szkalowali polityków o centrowych poglądach a nawet twierdzili, że Lech Wałęsa był radzieckim agentem.''

Czytaj też na fronda.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jak zwał tak zwał - PIS to już historia polskiej polityki 2010 będzie rokiem jegoż upadku. I tu się rola N.D. bardzo przyda. Liczę na obiektywizm jego pióra w tej kwestii historycznej kim był PIS dla Polek i Polaków.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.06.2009 15:19

"Kaczyńscy ... do zabierania głosu na antenie Radia Maryja (stacji należącej do ekstremistycznego, katolickiego, nacjonalistycznego ugrupowania)"

Radio Maryja – polska rozgłośnia radiowa o charakterze narodowo-katolickim, założona w Toruniu w 1991 przez zakonników ze Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela (redemptorystów).
www.Wikipedia.pl

Skoro tenże zakon redemptorystów to nacjonalistyczne i ekstremistyczne ugrupowanie to nie wiem czy wikipedia kłamie http://pl.wikipedia.org/wiki/Redemptory%C5%9Bci
Nie jestem fanem ani słuchaczem tej stacji, ale wg mnie jest trochę pokręcone stwierdzenie ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.