Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31099 miejsce

Norweska partia kusi wyborców gofrownicą ze swoim logo

We wrześniu odbędą się w Norwegii wybory do parlamentu. Trwa kampania wyborcza, więc partie prześcigają się w wymyślaniu nowych gadżetów. Poza koszulkami, zapalniczkami, czy sztućcami z logo naszej ulubionej partii, mamy do wyboru także gofrownice lub poduszki.

Gofrownica z logo partii / Fot. frp.noNorweskie partie kandydujące do parlamentu stawiają przede wszystkim na niekonwencjonalną promocję. Partia FRP wpadła na pomysł, aby zaoferować swoim wyborcom gofrownice. Logo partii znalazło się nie tylko na wierzchu urządzenia, ale także w środku! Teraz, kiedy wyborca sięgnie po gofra będzie widniało na nim logo partii FRP.

Niestety gofry są zwykle z bitą śmietaną, czekoladą, dżemem lub innym pomysłowym dodatkiem, więc trzeba czymś je jeść. Tutaj także z pomocą przychodzi partia FRP i oferuje sztućce z logo partii!

Gofrownica z logo partii / Fot. frp.noWśród politycznych gadżetów królują przede wszystkim t-shirty z hasłami wyborczymi, ale są także zapalniczki, kubki, pamięci USB, termosy, czy też poduszki! Oczywiście na każdym gadżecie widnieje logo odpowiedniego ugrupowania.

Wybory do parlamentu odbędą się 14 września. W Norwegii prawo wyborcze przysługuje osobom, które ukończyły 20 lat. Norwedzy będą mogli głosować przez internet.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.