Facebook Google+ Twitter

Nosowska będzie łowić młode talenty. Wokalistka została dyrektorem festiwalu w Szczecinie

Katarzyna Nosowska została dyrektorem Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie. Wokalistka zapowiada, że osobiście przesłucha wszystkie zgłoszone do konkursu materiały.

 / Fot. Łukasz Gdak/Głos WielkopolskiKolejny Festiwal Młodych Talentów ruszy w październiku. Katarzyna Nosowska nie tylko została dyrektorem artystycznym imprezy, ale stanęła na czele jury. Chce z niej uczynić rozpoznawalną markę.

Nadzieje wobec festiwalu wyraża również prezydent Szczecina. "Bardzo się cieszę, że do współpracy udało się nam nakłonić Katarzynę Nosowską, która jako dyrektor artystyczny festiwalu z całą pewnością zadba o to, aby Szczecin stał się kuźnią młodych artystów, którzy rozpoczną tutaj swój start" - stwierdził Piotr Krzystek.

Festiwal Młodych Talentów organizowany jest od 2007 r. Nawiązuje do Ogólnopolskie Festiwal Młodych Talentów, który odbywał się w latach 60. - podaje Onet.

Organizatorzy szukają osób, które debiutują na scenie muzycznej. Nosowska zauważa jednak, że nie ma górnej granicy wiekowej. Finał imprezy odbędzie się w hali Arena Szczecin 24 i 25 października. Oprócz debiutantów swoje koncerty zagrają również: Artur Rojek, Fisz Emade, Pustki i Król oraz sama Nosowska.

Katarzyna Nosowska pochodzi ze Szczecina. Sukces przyniosły jej występy w zespole Hey. Zdobyła kilkadziesiąt Fryderyków. W 1996 r. wydała pierwszą solową płytę. Od 2012 r. jest dyrektorem artystycznym festiwalu Męskie Granie. Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył wokalistkę Złotym Krzyżem Zasługi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ambitny projekt!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.