Facebook Google+ Twitter

NOVIKA "She's Dancing" - Nowy singiel i teledysk!

NOVIKA nie odpoczywa. Ledwie podzieliła się klubowym zestawem 'Safest Remixes', a już przypomina o sobie kolejną premierą.

 / Fot. Materiały prasowe'She's Dancing' to najnowszy singiel promujący "Heart Times", trzeci solowy album NOVIKI wydany w kwietniu 2013 pod szyldem MMA Records. To również jedna z tych piosenek, które podczas koncertów już od pierwszych dźwięków z wyjątkową mocą porywają publiczność. Jeśli kryterium wyboru singla byłby odbiór utworu na żywo, Kasia może być pewna swojej decyzji. A okazji, by się o tym przekonać nie brakowało, bo NOVIKĘ z zespołem można było zobaczyć na większości ważnych scen festiwalowych mijającego sezonu, począwszy od Free Form Festival, przez Open'er, Audioriver aż po Tauron Nowa Muzyka.

Autorką słów do 'She's Dancing' jest Kasia Nowicka, a za produkcję odpowiada Agim Dzeljilji, muzyk znany przede wszystkim z Oszibarack, a od paru już lat także jeden z filarów stanowiących silny koncertowy skład towarzyszący NOVICE na scenie. Piosenka jest ich wspólną kompozycją.

Nowy singiel, podobnie jak dwa poprzednie, został zilustrowany teledyskiem. Klip nawiązuje do rewelacyjnie przyjętego wcześniej obrazu do piosenki 'Who Wouldn't'. Zdjęcia kręcono w Paryżu, a za koncept i reżyserię odpowiada Piotr Onopa (Papaya Films). Video można oglądać na kanale youtube Noviki: http://youtu.be/1KQyKuw2QwU

Jeszcze w listopadzie utwór singlowy wzbogacą dwa remixy autorstwa rozchwytywanych rodzimych producentów: Bartosza Szczęsnego (Rebeka) i Mooryca.

https://facebook.com/novikamusic | http://novika.pl | http://youtube.com/novikaTV

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.