Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

349 miejsce

NOVIKA w Morskim Oku już w sobotę

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2017-08-17 19:29

19 sierpnia NOVIKA podczas półgodzinnego koncertu zademonstruje publiczności swoje magiczne nuty i wprowadzi w stan pobudzenia emocjonalnego.

 / Fot. By J. Poremba - Novika - kasia (at) novika (dot) pl, CC BY-SA 2.5, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=5800725Dzięki Instalacji Las Głosów vol.2 w każdą kolejną sobotę sierpnia miłośnicy muzyki będą mieli możliwość uczestniczyć w niezwykłych koncertach, które w założeniu nawiązywać będą do takich emocji, jak: zdziwienie, radość, wstyd, złość, ekscytacje i smutek.

„Zaproszeni artyści stawiając na minimalizm formy wprowadzą słuchaczy w świat tych emocji, które po mimo swojej uniwersalności często mają przecież dla każdego z nas inny kolor” - opowiada Leski - autor koncepcji muzycznej.

19 sierpnia NOVIKA zaprosi nas do współdzielenia ekscytacji.

LAS GŁOSÓW VOL.2 to już druga instalacja muzyczna przygotowana przez zespół w składzie Anna Król / Leski / grupa projektowa Centrala. Tym razem twórcy instalacji przenoszą świat dźwięków do jednego ze stołecznych parków. Skomponowane przez Leskiego utwory stanowią zbiór kompozycji przygotowanych bez wykorzystania klasycznych instrumentów. Będzie tam można posłuchać głosu miasta i cywilizacji mieszających się z dźwiękami drzew i ptaków.

LAS EMOCJI / NAJBLIŻSZE KONCERTY:

19 SIERPNIA - NOVIKA / EKSCYTACJA
26 SIERPNIA - LESKI / SMUTEK
Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godz. 18.00 ( Warszawa, Park Morskie Oko).

Co sobotę organizatorzy zapraszają na mini koncerty wpisujące się w 6 uniwersalnych emocji prezentowanych przez :Janusza Chabiora w kooperacji z Leskim, Ryszarda Bazarnika, Fismolla, Natalię Grosiak, Novikę oraz Leskiego.Las Głosów 2. Zdziwienie / Fot. materiały organizatora


NOVIKA
- od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Wydaje płyty, pisze piosenki, występuje w klubach, gra z zespołem, prowadzi audycje radiowe. Punktem zapalnym w jej karierze był jej udział w piosence „T.Time" z płyty Andrzeja Smolika. Od tego czasu głos Noviki można było usłyszeć coraz częściej. Współpracowała między innymi z Fiszem, DJ Adamusem, Vieniem i Pelem. Intensywnie występuje ze swoim zespołem oraz kolektywem dj’skim BEATS FRIENDLY w klubach i na najważniejszych festiwalach w całym kraju. Wokalistka ma w dyskografii trzy albumy solowe oraz dwie nagrody Fryderyka.

Instalację LAS GŁOSÓW VOL. 2 można odwiedzać od piątku do niedzieli w godzinach 16:00 – 20:00 w Parku Morskie Oko do 26 sierpnia.

Wstęp wolny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ze względu na warunki meteorologiczne 19 sierpnia koncert NOVIKI „EKSCYTACJA”
przeniesiono na 7 września, godz. 19:00 do kawiarni literackiej BIG BOOK CAFE,
Dąbrowskiego 81, Warszawa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polecam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.