Facebook Google+ Twitter

Nowa antypolska organizacja w Niemczech. Chce zwrotu ziem odzyskanych

Polacy dopuścili się wielu zbrodni na Niemcach, i wywołali II wojnę światową. Polskie państwo narodziło się na początku XX w. i nie ma specjalnych tradycji. Takie poglądy głosi nowa organizacja w Niemczech - Związek Właścicieli Wschód.

 / Fot. Jürgen Matern/CC 3.0Podobnie jak Erica Steinbach jej przedstawiciele żądają odszkodowań oraz odzyskania majątków straconych w wyniku II wojny światowej. Chcą również, by z ziem, które obecnie należą do Polski i Czech, a przed II WŚ wchodziły w skład Niemiec, stworzono nowy twór państwowy - Centropę.

A oto co ma do powiedzenia ich prezes Lars Seidensticker: "Tak długo, jak nie zostanie nazwane po imieniu, że w wielu miejscach to nie polscy i niemieccy naziści strzelali do siebie nawzajem, a jedynie Niemcy bronili się przed polskimi atakami, tak długo trudno mówić o dobrych wzajemnych stosunkach"- czytamy na niezależnej.pl

Eigentuemerbund Ost, bo tak brzmi niemiecka nazwa organizacji, jest jeszcze bardziej radykalna od Eriki Steinach.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

rencista
 • rencista
 • 27.03.2012 13:47

Kto mieszka w NIemczech, to widzi i slaszy, ze faszyzm w Niemchech sie ,po cichu odradza, przy poparciu obecnych parti,w tych rzadaniach pomaga im obecny rzad Polski,w rzadzie Polskim znajduje sie sama zbieranina,pochodzenia rosyjsko niemieckiego,poprostu holota,prawdziwi Polacy powinni przypomniec sobie ze sa u siebie i zadbac o Polske i sprawy Polskie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kiejstut
 • Kiejstut
 • 21.02.2012 23:30

Miroslaw Kraszewski Dzisiaj 16:19
"Zawdzieczamy to wszystko panu Wladyslawowi Batoszewskiemu"
-----------------------------

Zmień pan płyte. Zaciąłeś się. Jakikolwiek temat sie nie pojawi to i tak winny jest Bartoszewski. Trzeba być idiotą by wierzyć, że jeden biedny człowiek może być przyczyną wszelkiego zła na świecie. Albo być Kraszewskim

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jery
 • Jery
 • 21.02.2012 20:45

Miroslaw Kraszewski raus ty wredny prowokatorze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 A no !
 • A no !
 • 21.02.2012 16:29

jeszcze powinna powstać organizacja wyrzucająca niemco-polaków Kraszewskich z terytorium Niemiec .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zawdzieczamy to wszystko panu Wladyslawowi Batoszewskiemu, ktory w jego przemowieniu przed Bundestagiem i Bundesratem oglosil Polske, Polakow winnych nieprzedawnianej zbrodni przeciwko ludzkosci, zbrodni wypedzen narodu Niemieckiego. Zrobil to wiedzac ze dostanie owacje na stojaco od hitlerowcow.

Pozniej poszlo gladkoi, Tusk i Bartoszewski zgodzili sie na budowe Centrum Wypedzen, czyli pomnika martyrologii narodu niemieckiego z rak Polakow. Byle bez pani Steinbach, kakgdyby to bylo wazne w obliczu przyjazni pana Bartoszewskiego ze zbrodniarzem wojennym, ktory byl üoprzednikiem pani Steinbach (doktor Czaja).

Jednoczesnie Tusk z Bartoszewskim zaniechali umyslnie budowy pomnika martyrologii narodu Polskiego, wiedzac o tym ze za 20 lat polska bedzie traktowana jako winna II WS.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Polsce jest mnóstwo ludzi uważających, że Wilno to polskie miasto, a nie litewskie. Tylko patrzeć jak założą sobie organizację "dla powrotu Wilna do macierzy". - Czy z tego powodu Litwini mają już się bać?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Działania Kutza ostatnio Palikota który nawojuje do wyrzekania się polskości, Tuska dla którego Polska to nienormalność wpisują się w scenariusz realizowany przez Niemcy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jo
 • jo
 • 21.02.2012 09:25

szkodzic rzadowi pomawiac go byc przeciw w kazdej sprawie nie miec wlasnych koncepcji to jest rola dzisiejszej opozycji pis.smieszne by bylo gdyby nie bylo prawdziwe

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jaroslaw
 • Jaroslaw
 • 21.02.2012 08:44

Jerzy Konopka Dzisiaj 08:22 -zaślepienie wobec obecnie rządzących w wolnej suwerennej Polsce rozum tobie odbiera .Człowieku co ty wyprawiasz .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niemcy wyczuli uległość obecnej władzy i sprzyjanie byłemu zaborcy póki przy władzy jest Tusk mają realną szanse przy jego wsparciu na odłączenie od Polski części Polskiego terytorium.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.