Facebook Google+ Twitter

Nowa "Bajka" Weroniki Madrays

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-08-16 10:08

Bajka to opowieść o miłości, dla której największą przeszkodę stanowią sami bohaterowie. Bajka to również historia zaniechania i grzechów, wobec których serce się rozczarowuje i zamiera.

Książka Weroniki Madrays przedstawia studium dojrzewania, cierpliwości i wytrwałości w podążaniu za własnym przeznaczeniem. On, beztroski i młodzieńczo uroczy i ona, marzycielska i eteryczna, nie potrafią kochać po dorosłemu. Wybrańcy, którzy nie doceniają zaszczytu, jakiego dostąpili dzięki łaskawości losu. Wiktoria i Jerzy muszą przejść strefę cienia, by docenić i pojąć wartość uczucia, którym pewnego dnia zostali obdarowani i przez które wszystko jest inaczej.

Komu poczytać Bajkę? Komu dedykować? Wszystkim, którzy wierzą, że wewnętrzna przemiana jest możliwa i bywa konieczna po to, by ocalić samego siebie. To również książka dla poszukujących, by, pomimo trudności, nie ustawali w dążeniu do odnalezienia istoty swej duchowej wędrówki. Dla wątpiących, by zaufali, że bajka może się ziścić. I wreszcie Bajka to historia dla każdej Śpiącej Królewny i Piotrusia Pana, by ocknęli się, gdy miłość zapuka do sieni ich serc… To także próba polemiki z przekonaniem o nieskończonej odporności miłości na przemijanie, nieubłagany upływ czasu.

„Inspiracją do napisania Bajki była rozmowa z Pawłem Delągiem, kiedy to sprowokował mnie do rozważań o losach pary, która, po dziesięciu latach rozłąki, spotyka się nieoczekiwanie na moskiewskim lotnisku. Opowiedziana w Bajce historia to efekt mojej wędrówki po ścieżkach i zaułkach wyobraźni, wspomagana własną intuicją i doświadczeniem, a także dyskretnymi wskazówkami Pawła”.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.