Facebook Google+ Twitter

Nowa edycja Tańca z gwiazdami ma nas zaskoczyć

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2006-08-07 15:42

Inauguracja show odbędzie się 4 września w Operze Leśnej w Sopocie. Będzie to wielki finał trzech dotychczasowych edycji. Wezmą w nim udział najlepsze pary poprzednich odsłon show.

Widzowie zgromadzeni w Operze Leśnej i ci przed telewizorami będą mieli okazję jeszcze raz zobaczyć swoich ulubieńców w ich najpiękniejszych tańcach. Wystąpią: Olivier Janiak i Kamila Kajak, Witold Paszt i Anna Głogowska, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak, Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska oraz Aleksandra Kwaśniewska i Michał Skawiński. Wszystkie pary, choć już przeszły przez konkursowe stresy, raz jeszcze podadzą się ocenie jury. Dowiemy się, kto zdaniem Iwony Pavlovic, Beaty Tyszkiewicz, Zbigniewa Wodeckiego i Piotra Galińskiego, jest najlepszy z najlepszych. Nie zabraknie też głosowania widzów. Inauguracyjne show odbędzie się w ramach zakończenia 43 Sopot Festival i będzie transmitowane na żywo przez stację TVN. Początek transmisji - 4 września, o godz. 19.45.

Komu brakuje czasu

Pierwszy konkursowy odcinek czwartej edycji tanecznego show, już z nowymi uczestnikami, zobaczymy natomiast 10 września. Producenci zastanawiają się, czy i tym razem uda się pobić rekord oglądalności. Każdy z odcinków trzeciej edycji tańca przyciągał przed telewizory średnio prawie siedem milionów widzów. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się dopiero we wrześniu, ale twórcy programu obiecują, że przygotowali dla widzów nie lada atrakcje. Jakie? Na razie nie zdradzają.

Podobnie jak listy uczestników czwartej edycji, choć nieoficjalnie przynajmniej część nazwisk jest już znana. Oficjalna lista zostanie ogłoszona w połowie sierpnia. Na pewno wiadomo tylko, że program poprowadzą jego dotychczasowi gospodarze, czyli Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański. Nie zmieni się również skład turniejowego jury. Za to zmienią się tancerze. Mówi się, że Anna Głogowska i Marcin Olszewski pozostaną w programie. Ma jednak zabraknąć ulubieńca żeńskiej części publiczności, Rafała Maseraka. Prawdopodobnie nie zobaczymy również jego obecnej tanecznej partnerki, Magdy Soszyńskiej. Para otworzyła bowiem swoją szkołę tańca i na program zwyczajnie brakuje im czasu. W tanecznym składzie jest jeszcze jedna niespodzianka. Do zabawy ma powrócić ulubienica widowni z drugiej edycji „Tańca z gwiazdami” - Edyta Herbuś. Magda Popek

Rozmawiamy z Agustinem Egurrolą, choreografem „Tańca z gwiazdami”.

fot. robert kwiatekCzwartego września nietypowa inauguracja czwartej edycji „Tańca z gwiazdami” w Operze Leśnej w Sopocie. Czego możemy się spodziewać?
- Występ w Operze Leśnej to raczej finał finałów niż inauguracja czwartej edycji. A czego możemy się spodziewać? Ogromnych emocji i wspaniałego widowiska w scenografii festiwalowej. Zmierzą się ze sobą po dwie najlepsze pary z trzech edycji programu. Ich występy będzie oceniało jury, ale najważniejszy głos będą mieli jak zawsze widzowie. To oni za pośrednictwem sms-ów wybiorą zwycięzców. Uczestnicy zmierzą się ze sobą w trzech etapach. Po pierwszym pokazie odpadną dwie pary, po drugim kolejne dwie. W ostatnim etapie dwie pary finałowe zmierzą się we freestylu.

Wszystko już przygotowane? Czy uczestnicy jeszcze ćwiczą?
- Właśnie trwają próby. Te pary, które dojdą do finału, mają do zatańczenia aż pięć tańców, więc czeka ich ciężka praca. Wszyscy chcą wypaść jak najlepiej, więc teraz wytrwale trenują.

Chciałabym zapytać o czwartą edycję programu. Wiem, że nie może pan zdradzić nazwisk uczestników, ale czy ma pan już jakiegoś swojego faworyta? Czy są takie pary jak np. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, o których mówił pan po trzeciej edycji, że od razu się czuje, że to strzał w dziesiątkę?

- Jeszcze nie. Pary dopiero zaczęły treningi i na tym etapie trudno jest ich oceniać. Ale za tydzień, dwa pewnie będę miał już swoich faworytów. Za to mogę powiedzieć, że udało nam się zaprosić naprawdę ciekawe gwiazdy. Wiele z nich to osoby charakterystyczne z dużym potencjałem. Czuję, że to będzie naprawdę fajna edycja.

Twórcy programu obiecali, że czwarta edycja będzie jeszcze lepsza niż poprzednie. Co takiego szykujecie?
- Mogę zdradzić, że planujemy tańce do różnych rodzajów muzyki i do wykonawców, których jeszcze w programie nie było. Prowadzimy też rozmowy z największymi polskimi gwiazdami, które miałyby śpiewać w każdym z odcinków. Poza tym będzie jeszcze więcej tańca. Mamy jeszcze jedną niespodziankę. W każdy poniedziałek po „Szymon Majewski Show” będziemy pokazywać relacje z tego, co dzieje się podczas prób i przygotowań do kolejnych odcinków.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.