Facebook Google+ Twitter

Nowa ekranizacja Dumy i uprzedzenia pełna... zombie

Szok! Klasyczna powieść Jane Austen Duma i uprzedzenie doczekała się nowej ekranizacji. Oprócz znanych nam bohaterów, znaczącą rolę w filmie zagrają... zgraje zombie

 / Fot. materiały prasowe filmuSzok! Klasyczna powieść Jane Austen Duma i uprzedzenie doczekała się nowej ekranizacji. Oprócz znanych nam bohaterów, znaczącą rolę w filmie zagrają... zgraje zombie, atakujące damy i gentelmenów przechadzających się po wiktoriańskich ogrodach i pałacach.

http://www.tofifest.pl/pl/news/247

W powieści Austen, poznajemy historie miłości, jaka rodzi się pomiędzy kochankami należącymi do różnych klas społecznych. A to wszystko na malowniczym tle arystokratycznej, XIX-wiecznej Anglii. Znacie te klimaty - surduty, kapelusze, sukienki z atłasu, szpady i honor. Ale zdjęcia z planu nowej ekranizacji Pride and Prejudice and Zombies pokazują, że tym razem damy i szlachetni panowie zabiorą się za ostrą nawalankę ze stadem żywych trupów.

Zapowiada się tarantinowski klimat. Już ujęcie piątki pięknych dam, wyciągających szpady, bardziej pasuje do Kill Billa niż Jane Austen, ale nie ma się czemu dziwić. Reżyser grał u Tarantino w Pulp Fiction i pisał scenariusz do Wściekłych psów.

Pride and Prejudice and Zombies
opisywany jest jako komediowy-horroro-romans. Reżyseruje go Burr Steers, amerykański reżyser i aktor, znany m.in. z ról w Znów mam 17 lat (2009), Pulp Fiction (1994) i Ucieczka od życia (2002). W obsadzie zobaczymy Lily James, Lenę Headey, Charlesa Dance i Aisling Loftus - zdobywczynię nagrody aktorskiej na festiwalu filmowym Tofifest w Toruniu (za short Jade).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.