Facebook Google+ Twitter

Nowa formuła programu motoryzacyjnego Auto-fun

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-11-10 14:44

Krzysztof Szymański, przygotowuje od podstaw swój rajdowy samochód Subaru Legacy. Kulminacyjnym momentem całego projektu będzie udział w Rajdzie Barbórki.

W nowym formacie programu Auto-fun, już od tej niedzieli o godzinie 17.30 na antenie Tele5, głównym bohaterem będzie Krzysztof Szymański. W nowych odcinkach kontynuować on będzie swój projekt budowy samochodu na rajd Barbórki.

Jest to ciężki i długotrwały proces, w związku z tym, część czasu antenowego podobnie jak i czasu rzeczywistego, poświęcana będzie na treningi, lokalne rajdy, jazdy sportowe, odcinki specjalne i próby sportowe.

Widzom Tele5 zaprezentowane zostaną techniki jazdy oraz ciekawostki wykorzystywane przez kierowców rajdowych. Sprawdzone zostaną także inne pojazdy sportowe, usportowione i pełnokrwiste rajdówki. W poszukiwaniu części ekipa przemierzy całą Polskę, odwiedzi najciekawsze warsztaty oraz osoby zajmujące się przygotowaniem samochodów do zadań specjalnych. Największa część czasu antenowego poświecona będzie pracom w warsztacie, gdzie powstanie samochód. Tam też widzowie będą mogli zapoznać się z podstawami budowy samochodu rajdowego i poznać nasze auto od „podszewki”.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.