Facebook Google+ Twitter

Nowa funkcja w Facebook Messengerze. Dzieki Photo Magic automatycznie podzielimy się zdjęciami ze znajomymi

Największy na świecie serwis społecznościowy świata po raz kolejny robi ukłon w stronę posiadaczy smartfonów. Co kryje się za funkcją Photo Magic?

 / Fot. FirmBee/CC0Facebook Messenger jest oprogramowaniem do obsługi komunikatora. Trwają testy nowej funkcji pod nazwą Photo Magic. Za jej pomocą, użytkownicy będą mogli natychmiast przesłać znajomym wspólne zdjęcia. Photo Magic, dzięki specjalnemu algorytmowi skanuje fotografie. Jeżeli rozpozna na naszym zdjęciu twarz innego użytkownika, możemy wysłać mu tę fotkę.

Skąd pomysł na nową aplikację? Przedstawiciele Facebooka, powołują się na dane, z których wynika, że w ciągu ostatniego miesiąca klienci Messengera wymienili między sobą około 9,5 mld zdjęć. Ważnym aspektem, kierującym pomysłodawcami Photo Magic, jest niewątpliwie rosnąca konkurencja dla Facebook Messengera ze strony Snapchata.

Użytkownicy, którzy chronią swoją prywatność mogą spać spokojnie. Aplikacja Photo Magic jest na razie w fazie testów, które odbywają się u australijskich posiadaczy Facebook Messengera korzystających z systemu Android. Niebawem testowanie rozpoczną klienci w Stanach Zjednoczonych oraz korzystający z systemu iOS. Użytkownik komunikatora spod znaku Facebooka, będzie mógł w każdej chwili wyłączyć funkcję Photo Magic.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.