Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4788 miejsce

Nowa generacja kosiarek spalinowych Solo by AL-KO – warto je mieć

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-22 16:54

SOLO by AL-KO to nowa generacja kosiarek zdolnych zaspokoić Twoje oczekiwania, tak abyś mógł z satysfakcją cieszyć się pięknem murawy. Dowiedz się, co potrafią profesjonalne kosiarki spalinowe. Przekonasz się, że musisz je mieć!

Nadszedł czas na zakup profesjonalnej kosiarki spalinowej, bo praca w ogrodzie może być przyjemnością. Dzięki trwającej obecnie akcji promocyjnej firmy AL-KO na kosiarki spalinowe z linii Solo by AL-KO masz szansę stać się właścicielem jednego z najlepszych narzędzi ogrodowych dostępnych obecnie na rynku wraz z oryginalnym T-shirtem i podkaszarką. Kosiarki te łączą w sobie innowacyjność, najwyższą jakość i najnowszą technikę.

Solo by AL-KO i wszystko pod kontrolą
Minęły już czasy, kiedy od kosiarki spalinowej oczekiwałeś jedynie skrócenia i wyrównania powierzchni trawnika. Firma AL-KO wciąż pracuje nad znalezieniem najlepszych rozwiązań, tak abyś mógł korzystać z narzędzi ogrodowych przyszłości. Dzisiejsze kosiarki spalinowe są urządzeniami wyposażonymi w niezwykle trwałe, metalowe obudowy, silniki o dużej mocy, a także duże łożyskowane koła. Pamiętaj, że warto zwrócić uwagę na to, aby Twój model kosiarki był wyposażony w ergonomicznie wyprofilowany uchwyt z antypoślizgową okładziną.

W zależności od tego jak duży masz ogród możesz zdecydować się na zakup niewielkiej, wygodnej, a jednocześnie i ekologicznej kosiarki spalinowej bez napędu lub większego modelu kosiarki z napędem i mechanizmem płynnej zmiany biegów. Wybierając kosiarkę postaw na jakość!

Kosiarka spalinowa bez napędu
Model kosiarki spalinowej bez napędu Solo by AL-KO będzie odpowiedni dla Ciebie jeśli jesteś właścicielem ogrodu o powierzchni koszenia wynoszącej 1100 m². Natomiast szerokość koszenia wynosi 46cm. Urządzenie ma możliwość pracy w trzech konfiguracjach. Pierwsza z nich daje Ci możliwość cięcia trawy z jednoczesnym wykorzystaniem kosza do którego trafia ścinany pokos. Natomiast sam kosz posiada prosty i funkcjonalny wskaźnik zapełnienia trawą. Druga konfiguracja umożliwia Ci zwykłe koszenie powierzchni murawy bez kosza zbierającego. Kosiarka tworzy wtedy pokosy ścinanej trawy. Trzecia konfiguracja dzięki specjalnej wkładce plastikowej zamykającej wyrzut daje Ci możliwość wykorzystania funkcji mulczowania, a TY kosząc trawnik jednocześnie go odżywiasz. Łatwe umieszczanie klina do mulczowania bez użycia narzędzi powoduje rozsianie na powierzchni trawnika rozdrobnionego pokosu jako naturalnego nawozu. Decydując się na zakup określonego modelu kosiarki spalinowej pamiętaj, że jednym z najistotniejszych parametrów na jakie musisz zwrócić uwagę jest moc silnika, który zagwarantuje Ci wysoki komfort i skuteczność pracy nawet w przypadku wysokiej albo mokrej trawy. Dlatego istotne jest żeby obudowa kosiarki pomalowana była farbą proszkową, która zapewnia dużą odporność na korozję, a tak właśnie zabezpieczone są wszystkie kosiarki marki Solo by AL-KO.


Kosiarka spalinowa z napędem
Model kosiarki spalinowej Solo by AL-KO z napędem daje Ci możliwość efektywnej pracy właśnie dzięki dodatkowemu wspomaganiu. Jedyne, co musisz zrobić, to w czasie koszenia korygować kierunek pracy kosiarki, a resztę zrobi za Ciebie napęd urządzenia. Ten Model kosiarki spalinowej będzie odpowiedni dla Ciebie jeśli jesteś właścicielem ogrodu o powierzchni koszenia wynoszącej 1400 m². Natomiast szerokość koszenia w tym modelu wynosi 46cm.
Ogromną zaletą tej właśnie kosiarki jest potężna moc silnika oraz duże i szerokie tylne koła XXL (o 280 mm), które zagwarantują Ci optymalny komfort prowadzenia urządzenia. Większa moc przekłada się również na większą szerokość roboczą, co oznacza, że kosiarką spalinową szybciej skosisz dużą powierzchnię trawnika.

Kosiarka spalinowa z napędem Solo by AL-KO umożliwi Ci pracę w ogrodzie lub sadzie w czterech konfiguracjach. Pierwsza najczęściej używana funkcja dotyczy pracy z koszem, gdzie bezpośrednio trafia pokos. Sam kosz został wyposażony w funkcję aerodynamicznego powietrza w celu optymalnego wypełnienia jego przestrzeni. Posiada też wbudowany wskaźnik zapełnienia trawą. Druga z funkcji umożliwi Ci tradycyjne koszenie nieużytków w sadzie, albo ogrodzie. Kosiarka zostawia wówczas pokosy ścinanej trawy. Trzecia konfiguracja natomiast dzięki specjalnej wkładce plastikowej zamykającej wyrzut umożliwi Ci mulczowanie trawy na życzenie. Czwarta natomiast daje możliwość wyrzutu bocznego. Model może nie tylko optymalnie wychwytywać pokos, ale także wyrzucać go na koszone przez Ciebie łąki i sady. Natomiast centralna regulacja wysokości koszenia pozwoli jednym ruchem ręki można wygodnie zmienić wysokość koszenia za pomocą mechanizmu sprężynowego. Asymetryczna obudowa umożliwi Ci precyzyjne koszenie przy obrzeżach.

Tej wiosny firma AL-KO ma dla swoich Klientów niespodziankę. Tylko w kwietniu do każdej kosiarki SOLO by AL-KO (nr kat. 127219 oraz 127220) masz możliwość otrzymania oryginalnego T-Shirtu gratis. Natomiast decydując się na zakup kosiarki spalinowej Solo by AL-KO (nr kat. 127218) masz szansę otrzymać T-shirt i podkaszarkę w prezencie!
(AL-KO AL-KO)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.