Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17030 miejsce

Nowa identyfikacja wizualna USP Zdrowie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-08-22 13:04

USP Zdrowie jest polską firmą, która od ponad 20 lat wyznacza trendy na rynku leków dostępnych bez recepty (OTC). Już dziś USP Zdrowie prezentuje swoje nowe logo, inspirowane misją firmy – troską o zdrowie człowieka.

Autorką nowego logo jest Terri Goldstein, amerykańska strateg marketingu, która od przeszło 25 lat zajmuje się tożsamością marek na całym świecie. Zadbała o to, aby nowe logo USP Zdrowie było czyste i nowoczesne. Znak odwołuje się do troski i opieki, będąc jednocześnie wyrazem pewności i zaufania.

„Wartości te odzwierciedlają przekonania założyciela firmy – Voitka Napiórkowskiego, który głęboko wierzył, że człowiek powinien być zawsze w centrum wszystkich działań USP Zdrowie” – mówi Katarzyna Kuśmierz, Prezes Zarządu firmy. „Nasze nowe logo pokazuje, że chcemy zmieniać świat w trosce o zdrowie. Dostarczaliśmy, dostarczamy i będziemy dostarczać ludziom najwyższej jakości produkty oraz kompleksowe rozwiązania, które każdemu pozwalają czuć się zdrowiej i lepiej.” – dodaje Katarzyna Kuśmierz.

USP Zdrowie, doskonale znane ze swoich produktów, znajdujących się w każdym niemal domu w Polsce, dziś chce budować głębszą świadomość swojej marki korporacyjnej. Powstał zatem znak, który w pełniejszy sposób oddaje misję firmy – błękitne, nowoczesne logo nawiązuje do gestu otaczania opieką i komunikuje stabilność oraz zaufanie. Dodatkowo, forma znaku może być odczytana na swój sposób, dając odbiorcy pole do własnej interpretacji.

Firma USP Zdrowie oferuje szeroką gamę rozwiązań – od sprawdzonych i godnych zaufania produktów, poprzez kształtowanie postaw prozdrowotnych, aż do fachowej wiedzy, która umożliwia każdemu świadome wybory dotyczące zdrowia. Firma realizuje obecnie przełomową ideę Stworzone dla Zdrowia, obejmujący produkty USP Zdrowie, portal www.hellozdrowie.pl oraz interaktywne Centrum Stworzone dla Zdrowia.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.