Facebook Google+ Twitter

Nowa linia metra motorem rozwoju warszawskiej Woli

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-24 17:08

Deweloperzy docenili Wolę już dawno – wiele inwestycji planowali tak, aby zostały oddane do użytku w momencie otwarcia drugiej linii metra. Teraz przyszedł czas na biznes

Wola jeszcze szerzej otwiera się na Warszawę i staje się nowym centrum biznesowym stolicy. Deweloperzy od lat bacznie przyglądali się planom zagospodarowania okolic Ronda Daszyńskiego. Niektórzy już jakiś czas temu postawili na tę okolicę, widząc w niej predyspozycje – idealnym przykładem są należące do IMMOFINANZ Group budynki biurowe klasy A Crown Tower i Crown Point, umiejscowione w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego.

Budowa drugiej linii metra była punktem zwrotnym w rozwoju Woli, a jego oczekiwane otwarcie spowodowało duży wzrost atrakcyjności dzielnicy i pociągnęło za sobą dodatkowe profity. Inwestycje komercyjne realizowane obecnie spowodują jeszcze większy napływ najemców powierzchni biurowych i intensywny rozkwit lokalnego handlu i usług.

- Dziesiątki linii tramwajowych i autobusowych oraz wspomniane metro łączą okolice Ronda Daszyńskiego właściwie z każdą częścią Warszawy. W zatłoczonej stolicy to niezaprzeczalny atut z punktu widzenia biznesu – wyjaśnia Robert Pastuszka z Nuvalu Polska, wyłącznego agenta budynków biurowych Crown Point i Crown Tower.

Czym bliska Wola przyciąga i co ją wyróżnia na tle dotychczasowego lidera - biurowego Mokotowa, czy predestynującego do tego miana Służewca? Przewagę bez wątpienia stanowi charakter rozwoju Woli. Restauracje, punkty usługowe, lokale na wieczorne wyjścia, deptaki, mini-parki oraz liczna zabudowa mieszkalna sprawiają, że wkrótce Wola będzie tętnić życiem całą dobę.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.