Facebook Google+ Twitter

Nowa metoda powiększania biustu bez implantów

Uczeni na łamach "Plastic and Reconstructive Surgery" dowodzą, że dokonali odkrycia, które pozwala na powiększanie piersi bez użycia implantów. Metoda ta pozwala powiększyć biust aż dwukrotnie i jest bezpieczniejsza od obecnych metod.

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:1200cc_Breast_Implants.jpg / Fot. Zuzu/3.0Nową metodę powiększania piersi opracowali amerykańscy naukowcy: Daniel Alexander Del Vecchio oraz Louis Paul Bucky. W swojej pracy oparli się na założeniu, że wystarczy wykorzystać tłuszcz z innych części ciała dokonując zabiegu odsysania, czyli liposukcji.

Naukowcy przetestowali nową metodę na 25 pacjentkach. Niektóre z pań chciały zastąpić silikonowe implanty wypełnieniem naturalnym, inne usunąć deformacje, a niektóre chciały biust powiększyć. W większości przypadków zabiegi zakończyły się pełnym sukcesem. Dwie pacjentki nie zostały zakwalifikowane do zabiegu.

Po sześciu miesiącach pacjentki przebadano ponownie. Wszystkie panie są zadowolone z zabiegu, nie mają zastrzeżeń, co do wielkości i kształtu piersi. Pacjentki dodatkowo wspomniały, że ich nowe piersi są naturalne w dotyku i miękkie, co powoduje, że czują się komfortowo.

Daniel Alexander Del Vecchio oraz Louis Paul Bucky przeprowadzili badania dodatkowe pacjentek przy pomocy rezonansu magnetycznego. Badanie wykazało, że w obrębie wstrzykniętego wypełnienia nie utworzyły się zrosty, cysty i nie zanotowano żadnych innych anomalii.

Opracowano na podstawie: "Plastic and Reconstructive Surgery"Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Powinni jeszcze wszczepiać mikrosiłownik, który wciąż je będzie utrzymywał na baczność, no i wewnętrzna biossawka dająca możliwość bieżącego dossania lub wyssania tłuszczu, czyli pomniejszenia lub powiększenia piersi, bo przecież gusta poszczególnych kochanków różne. Może wówczas kobieca próźność zostanie zaspokojona :-))))

Komentarz został ukrytyrozwiń
AntiBodyJet
  • AntiBodyJet
  • 07.10.2011 23:11

A czy Panowie dodali, że zwłóknienia i zwaonienia po tym zabiegu wyglądają identycznie jak rak i trzeba potem rozcinac pierś, żeby zbadać czy to rak czy pozostałośc po tłuszczu. Poczytajcie JAK KRYTYKUJĄ ta metodą chirurdzy amerykańscy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
husaran
  • husaran
  • 06.10.2011 09:53

najzdrowsze powiekszanie piersi to rodzenie i karmienie nowych dzieci

Komentarz został ukrytyrozwiń
kbrs
  • kbrs
  • 06.10.2011 02:37

pierwszy raz widze to zdjecie bez przerobki na garfielda lol :o

Komentarz został ukrytyrozwiń
nobelowicz
  • nobelowicz
  • 05.10.2011 16:57

Biust Bio. tego jeszcze nie było ! to jest wynalazek .hehehehe ! może na nobla nawet! Precz ze sztucznością!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.