Facebook Google+ Twitter

Nowa moda w Krakowie: domowy striptiz

  • Źródło: Gazeta Krakowska
  • Data dodania: 2009-10-16 12:59

Przedsiębiorczy mieszkaniec Krakowa organizuje pokazy striptizu we własnym mieszkaniu. Wystarczy przelać na jego konto 100 złotych. Co czeka nas na miejscu?

 / Fot. Gazeta KrakowskaW dobie kryzysu radykalnych pomysłów na dobry, szybki i zyskowny biznes nie brakuje. Czemu by więc nie założyć we własnym mieszkaniu klubu ze striptizem? Przecież, jak śpiewała Maryla Rodowicz, "seks plus pełna kasa, to pewny sukces jest". Tak uczynił jeden z mieszkańców Krakowa. Okazuje się jednak, że niosąc rozpustną uciechę męskiej części społeczeństwa prowadzi nielegalną działalność.

W centrum miasta od kilku miesięcy można zauważyć na ulicznych słupach ogłoszenia o takiej treści "Striptiz. Nie ma żadnej selekcji. Płacisz 100 zł i po prostu wchodzisz. Więcej informacji uzyskasz, gdy napiszesz e-maila". - Nawet nie wiadomo, czy rozbiera się koleś czy laska - zastanawia się Robert, student AGH, którego spotykamy, gdy czyta ogłoszenie. - Zapłacę i będę oglądać panienki z nieznajomymi typami. Jeśli w ogóle nie zostanę nacięty. Jasne. Wieczór kawalerski to rozumiem, ale to jest jakieś dziwactwo - dodaje.

My się skusiliśmy. Napisaliśmy e-maila z prośbą o dodatkowe informacje. Odpisał nam meżczyzna, prawdopodobnie student. Zaczął od tego, że najbliższe spotkanie z kobiecymi wdziękami się nie odbędzie, bo zgłosiło się za mało klientów, ale da znać, gdy sytuacja się zmieni. Ech, biednemu zawsze wiatr w oczy.

Więcej przeczytasz na stronach Gazety Krakowskiej

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jesli ktoś nie chce niech nie korzysta..Widocznie tak musza/chcą dorabiać. Wiadomo jeśli jest popyt to jest i podaż

Komentarz został ukrytyrozwiń

a na miejscu okazuje sie, że to tesciowa studenta dorabia do swojej emerytury..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.