Facebook Google+ Twitter

Nowa odsłona algorytmu Caffeine Google 2011

Google wprowadziło nowe czynniki odnośnie wyszukiwania fraz. Jest to aktualizacja algorytmu Caffeine sprzed półtora roku, który również dotyczył "świeżości wyników".

Na przykład, jeżeli wpiszemy w wyszukiwarkę "dobre rady", to nie chcemy zobaczyć postów z 2005 r. tylko z 2011 r. Szukamy treści niedawno zaktualizowanej, która będzie dotyczyła nadchodzącej dobrych rad, a nie "starych", z których nic nie wynika. Tak więc, nawet jeżeli nie wpiszesz to w Google i tak wybierze treść, która jest najbliżej aktualnej daty. O ile są poprawione wyniki wyszukiwania w Google? Aż o 35 proc.!

Przy przypływie tak ogromnej codziennej dawki informacji, niedawno dodane informacje mogą być tak naprawdę mało aktualne np. dodane przed tygodniem, dniem lub minutą i są zależne od warunków wyszukiwania. Algorytm musi być zdolny do określenia czy rezultat jest sprzed tygodnia (jak w przypadkach programów telewizyjnych) lub jeśli rezultat sprzed kilku dni mówiący o najświeższych wydarzeniach jest za stary.

Ostatnie wydarzenia i gorące tematy

Informacje omawiane w sieci chcesz poznać natychmiast. Od teraz, szukając informacji o protestach np. związkowców, natrafisz na bardziej wartościowe strony, które mogą mieć dopiero kilka minut!

Regularnie powtarzające się zdarzenia

Niektóre wydarzenia powtarzają się co jakiś określony. Bez określania dodatkowych słów kluczowych wiadome jest, że spodziewasz się znaleźć treści, które są najaktualniejsze, a nie sprzed 50 lat. Są również informacje, które powtarzają się częściej, jak np. wyniki meczów piłkarskich czy zakładów bukmacherskich. Zobaczysz tylko te najświeższe informacje!

Artykuł napisany przez własciciela strony pokemon go polska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.