Facebook Google+ Twitter

Nowa odsłona emocnych.pl

Agencja marketingu zintegrowanego emocni.pl, specjalizująca się w kompleksowej realizacji projektów interaktywnych i strategii marketingowych, uruchomiła nową odsłonę swojej strony internetowej.

Założeniem wdrożonego serwisu jest położenie silnego nacisku na komunikację z wykorzystaniem obrazów, w tym obrazów nawiązujących skojarzeniowo do konstrukcji firmy, jej realizacji, filozofii i zakresów specjalizacji.

 / Fot. emocni.plCałkowicie nowa idea strony ma odzwierciedlić przebudowę priorytetów w samej agencji, która oferuje rynkowi nie tylko wykonawstwo, ale przede wszystkim usługi na poziomie koncepcji i projektowania usług.

Design strony, podobnie jak sama agencja, jest w pełni otwarty na rozwój i zachodzące wokół zmiany. Wdrożony projekt w dowolnym momencie umożliwia dodawanie kolejnych layoutów
nawiązujących do istotnych dla agencji emocji, kompetencji lub wrażeń. Celem postawionym przed grafiką było podkreślenie sposobu myślenia i mocnych punktów agencji takich jak projektowanie procesów, kreacja, silny dział digital czy działania zwiększające widoczność marek w sieci.

Menu firmowych realizacji, oprócz tradycyjnego podziału na specjalistyczne kategorie, zostało sklasyfikowane także według klucza emocjonalnego, odwołującego się do subiektywnych wrażeń osób oglądających.

Strona została zaprojektowana z wykorzystaniem możliwości dostarczanych przez najnowsze standardy webowe: HTML5, CSS3 i JavaScript i zrealizowana w duchu idei responsive web desing. Jej layout oraz wszystkie funkcjonalności automatycznie dostosowują się do urządzenia, na którym jest oglądana, pozwalając sprawnie korzystać z serwisu zarówno na komputerach jak na tabletach czy telefonach.

Witryna dostępna jest pod adresem www.emocni.pl.

Udostępnienie nowej odsłony strony jest ostatnim akordem w projekcie rozbudowy kompetencji agencji i położenie nacisku na jej działania w wybranych kanałach. Nowy wizerunek i nowa strona www mają to podkreślać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.