Facebook Google+ Twitter

Nowa odsłona salonu Komputronik w Bełchatowie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-02 10:01

Komputronik, największa w Polsce sieć sprzedaży nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych, otworzył kolejny salon agencyjny. Nowy sklep w Bełchatowie zastąpił salon franczyzowy.

Komputronik, największa w Polsce sieć sprzedaży nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych, otworzył kolejny salon agencyjny. Nowy sklep w Bełchatowie zastąpił salon franczyzowy, dzięki czemu klienci zyskali dostęp do znacznie bogatszej oferty.

Salon przy ul. Piłsudskiego 15 odświeżono według nowej koncepcji, dzięki czemu znacznie zwiększyła się dostępność oferty sprzętu IT. Sklep ponownie udostępniono klientom 1 kwietnia. To już kolejna zmiana w ramach strategii rozbudowy sieci dystrybucji Komputronik, zgodnie z którą od kilku miesięcy salony franczyzowe zmieniają formę współpracy na agencyjną.

W związku z ponownym otwarciem przygotowano specjalną ofertę cenową, z której można skorzystać do końca tygodnia lub do wyczerpania zapasów. Klienci w obniżonej cenie zakupią m.in. Asus Transformer Book, czyli laptop i tablet
w jednym, urządzenie 2w1 Acer Aspire Switch czy czytnik e-booków Kindle7 Touch.
Na fanów gier w promocji czeka konsola Microsoft Xbox One.
(D D)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Komputronik


Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.