Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9642 miejsce

Nowa odsłona Uczulonej na wino!

Przedstawiamy zupełnie nową odsłonę debiutanckiej powieści Izabeli Jagosz „Uczulona na wino”. Co by było, gdyby Twoje życie nagle nabrało zupełnie nowego znaczenia?

Odświeżona wersja książki została przygotowana przez zespół Czerwonej Szpilki – nowa okładka, odświeżone wnętrze. Przeżyj raz jeszcze historię Igi – wyciągnij nowe wnioski i spójrz na swoje życie z innej perspektywy.
 / Fot. Materiały wydawnictwa
Nowy projekt okładki, został zaprojektowany z myślą o kolejnej powieści Izabeli Jagosz, na którą wiele z nas czeka z utęsknieniem! Premiera „Butów na stole” zbliża się wielkimi krokami. Możesz mieć na swojej półce pasującą do siebie kolekcję – jeśli tak, jak my, zwracasz uwagę na estetykę, będzie to dla Ciebie totalny must have!

Co by było, gdyby Twoje życie nagle nabrało zupełnie nowego znaczenia?Nie na skutek jakiegoś zrządzenia losu czy innych dramatycznych okoliczności, ale dzięki czemuś, o czym prawdopodobnie marzy większość ludzi – dzięki poznaniu wymarzonego partnera?
Która z kobiet, przynajmniej przez moment nie pragnęła spotkać księcia z bajki? Wyobrażając sobie tę chwilę jako spełnienie najpiękniejszych snów? Który z chłopców nie chciał uratować księżniczki?

 / Fot. Materiały wydawnictwaA co, jeśli wydarzyłoby Ci się to naprawdę? Co przyniosłoby ze sobą w prawdziwym życiu? Jakie konsekwencje? Romantyzm czy dramatyzm, szczęście czy niepokój, uskrzydlenie czy cierpienie, a może z wszystkiego po trochu? I co działoby się dalej…?

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, to poznaj Igę – z pozoru zwyczajną czterdziestolatkę. Dokładnie taką, jaką wyobrażamy sobie słysząc określenie „kobieta w średnim wieku, matka, żona…”. A jednak jej przeżycia dadzą Ci wgląd w świat, w którym dokonywać trzeba nie zawsze prostych wyborów, daleko odbiegający od potocznych schematów i zarazem tak bardzo je potwierdzający. Bo los napisał dla Igi scenariusz godzien najlepszych powieści.

Co o książce sądzi Dorota Szelągowska, córka Katarzyny Grocholi?

Izę poznałam na pewnym weselu – z resztą jest o nim w tej książce. Niezwykła, mądra, zabawna i piekielnie uzdolniona. Gdybyście widzieli, jakie ona swetry robi na drutach! A potem zaczęła pisać i kompletnie w to wsiąkła. Wkurzała się tylko, że nie może jednocześnie mieć pod palcami wełny i klawiatury. Byłam jedną z pierwszych czytelniczek maszynopisu "Uczulonej" i połknęłam go w jeden wieczór. Ciepła, zabawna i prawdziwa książka o tym, co w życiu najważniejsze.
Polecam szczególnie tym, którzy chcą zacząć wszystko od nowa.


„Uczulona na wino” to opowieść o wielkim świecie, pieniądzach, miłości, zdradzie i przeznaczeniu. Opowieść o sprawach ważnych, czasem bolesnych i smutnych, pisana lekkim, dowcipnym językiem. Na stronie http://www.uczulonanawino.pl powieść można zamówić z darmową wysyłką.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.