Facebook Google+ Twitter

Nowa partia Palikota?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-07-16 08:51

"Ktoś musi reprezentować 10 milionów Polaków, którzy uważają, że Lech Kaczyński jest winny katastrofy smoleńskiej" - powiedział Palikot w wywiadzie dla radiowej Jedynki.

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Palikot_Janusz_001.JPGJanusz Palikot twierdzi, że chciałby zostać w PO, ale jeśli zostanie usunięty z partii założy własną.

Palikot planuje, że jego partia byłaby centrolewicowa. Lubelski polityk twierdzi, że powinna istnieć formacja polityczna, która uważa, że katastrofie smoleńskiej winny jest Lech Kaczyński i że prezydent nie powinien spocząć na Wawelu.

Czytaj także:
Kaczyński zachowuje się jak patologiczny zabójca

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

A może Palikot ma rację? Bo formy jego wypowiedzi i ich dosadność zaczynają powielać politycy innych partii, a szczególnie tej oszukańczej wizerunkowo, czyli PiS. Zapanowała moda "na palikota", facet stał się wygodnym argumentem dla chuliganerii pisowskiej....Moze historia go doceni?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy nikt nie zauważył skąd ta choroba P ALIK kota się wzięła? Alik to kot Kaczyńskiego jak on śmiał zagarnąć część nazwiska Wizjonera z Lublina/ mutacja Sztukmistrza z Lublina"" Singera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Zdzisławie, siła Palikota polega na tym, że może sobie pozwolić na więcej, bo finansowo jest zabezpieczony. Więc z nabijaniem kabzy nie do końca pan trafił.

A teraz w kwestii samego pomysłu. Budowanie partii wokół hipotezy co do przyczyn katastrofy, to trochę mało. Z drugiej strony, przecież nie wyłozy teraz Palikot całego programu ewentualnej nowej partii, bo jest w PO.

A PO z kolei musi się "rozerwać". Prędzej czy później. Z jednej strony twardogłowy, katolicki do granicy absurdu poseł Gowin, a z drugiej Kutz, czy Palikot. To się ideowo nie ma prawa trzymać kupy. Choć z punktu widzenia taktyki politycznej, do pewnego stopnia jest zrozumiałe. Potem się już robi groteskowe. Nie można zmieścić w jednej partii zbyt wiele skrajności.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po tym, jak Rewiński zrobił palonego kota w balona proponuję: Polska Partia Przyjaciół Palikota. Otoczmy tego biedaka opieką, zróbmy składkę na dobre leczenie w miłym pokoju z klamką z jednej strony. I miejmy nadzieję, że mu się poprawi :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może "Paliwoda".
Przy bezsensie swoich dociekań może i w nazwie być bezsens a i nazwa firmowana w części nazwiskiem założyciela.
Jeszcze chwila a dowiemy się, że winnym zbrodni nieboszczykom wydają wyrok dożywocia.
Życie po życiu na Wawelu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zabrakło mu pomysłów?:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomóżmy panu Palikotowi wymyślić nazwę dla jego nowej partii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.