Facebook Google+ Twitter

Nowa piosenka Arctic Monkeys. Prace nad nową płytą ruszają latem

17-20 lutego Arctic Monkeys zaprezentują nam swoją nową piosenkę. To będzie taki przedsmak wspólnego tournee z Black Keys po USA. Z kolei w wakacje grupa planuje wrócić do studia, żeby nagrać nowy materiał - zapowiada Alex Turner.

W ten weekend ukaże się nowy utwór Arctic Monkeys. Alex Turner już jakiś czas temu zapowiadał, że zespół wyda małą Ep-kę.

W marcu Arctic Monkeys rozpoczynają wspólną trasę koncertową z The Black Keys. Turner powiedział, że zależy im, aby nowy utwór ukazał się przed kolejnym tournee po USA.

To jednak nie koniec świetnych wiadomości; lider grupy zapowiedział, że zespół w wakacje wróci do studia, żeby nagrać nowy materiał. Tym samym zaprzeczył doniesieniom "The Sun", że Arctic Monkeys robią sobie przerwę od grania i do studia wrócą dopiero w 2013 roku.

Pytany przez Jo Whiley o kierunek, który zamierzają obrać, nagrywając nowe piosenki, Turner powiedział, że zamierzają nagrać więcej rzeczy w stylu "Don't sit down because I moved your chair" i to jest wspaniała wiadomość.

Są tacy, którzy twierdzą, iż jest to ich najlepszy numer. Dla mnie to ich Top 5. Cała płyta w tym stylu? Brzmi wspaniale!Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.