Facebook Google+ Twitter

Nowa piosenka CeZika "Wóda to Śmierć" jest już w sieci. Tym razem artysta do współpracy zaprosił Stinga (wideo)

Do swojego najnowszego klipu CeZik "zaprosił" brytyjskiego muzyka Stinga. Na swoim facebooku polski artysta pisze: "Oto efekt mojego spotkania ze STINGIEM! Nie spożywajcie z nim napojów wyskokowych - toż to samobójstwo!".

 / Fot. youtube/screen"Sting jak tam twój głos? Sting! Sting! Możesz śpiewać? To dawaj. Jedziemy" - zwraca się CeZik do Stinga, który z polskim arystą wykonał utwór "Wóda to Śmierć".

Sting przez cały utwór próbuje namówić CeZika na spożycie alkoholu, a dokładnie wódki. Jego zdaniem, dobrym sposobem jest zmieszanie jej z kofeiną lub...heroiną.

Zobacz też: Myslovitz pomaga rodzinom górników. Dochód ze sprzedaży piosenki "Tysiąc Żurawi" otrzymają rodziny poszkodowanych w kopalni Mysłowice (wideo)

Czujni internauci szybko znaleźli oryginalne nagranie, z którego został wycięty Sting. Mowa o teledysku do piosenki "Shape of My Heart". Mimo że to fake, trzeba przyznać, że całość robi wrażenie: CeZik idealnie dopasował tekst i tempo piosenki do ruchu warg Stinga.

Internauci są zachwyceni: "Cezik to co zrobiłeś to jeden z wyższych stanów mistrzostwa świata. Taki talent! Idziesz w dobrą stronę". Inny dodaje: "Teraz tylko zapakować i Stingowi wysłać, bo pewnie nic z tej imprezy nie pamięta. Super kawałek! Szacun Cezik!" - czytamy na Facebooku artysty.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.