Facebook Google+ Twitter

Nowa płyta Iron Maiden dopiero w 2011 roku

Zespół Iron Maiden pracuje nad swoim nowym albumem. Jego premiera ma nastąpić jednak nie jak oczekiwano w tym roku, ale dopiero w 2011.

Na zdjęciu wokalista IM Bruce Dickonson / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Bruce_Dickinson_in_Stuttgart_1999_%283rd_version%29.jpgSzczegóły związane z pracą nad nowym wydawnictwem zespołu zdradza perkusista Iron Maiden - Nicko McBrain. Ujawnia, że napisanych już jest osiem piosenek. Twierdzi, że materiał ten będzie się znacznie różnił od poprzednich dokonań grupy.

Janick Gers, gitarzysta zespołu zdradza, że płyta nagrywana będzie w Paryżu.

Album jednak światło dzienne ma ujrzeć dopiero w przyszłym roku. Tymczasem zespół zamierza skupić się na trasie koncertowej, także w Europie.

Iron Maiden będzie główną gwiazdą festiwalu Sonisphere w Wielkiej Brytanii, wystąpi także na największym metalowym festiwalu na świecie - Wacken. W Polsce, w ramach tego przedsięwzięcia, jako główna gwiazda wystąpi zespół Metallica.

Przypomnijmy, że ostatni album studyjny Iron Maiden zarejestrowało w 2005 roku. Płyta nosi tytuł "A Matter of Life and Death".

Czy Iron Maiden wystąpi w Polsce? Cały czas możemy mieć na to nadzieję, gdyż przebieg ich trasy nie jest jeszcze znany.

Przypomnijmy, że ostatnia wizyta zespołu Iron Maiden w naszym kraju miała miejsce 7 sierpnia 2008 roku, na Stadionie Gwardii w Warszawie.

Źródło: Blabbermouth.net

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.