Facebook Google+ Twitter

Nowa płyta Jacksona już w księgarniach

Na półki sklepowe na całym świecie trafił najnowszy album nieżyjącego króla popu.

Album zatytułowany "MICHAEL" to efekt pracy Jacksona w ostatnich latach jego życia. Na płycie usłyszeć można duety z Akonem, 50 Centem czy Lennym Kravitzem. Łącznie umieszczono 10 całkowicie nowych piosenek nagrywanych w większości w latach 2006-2009.

W środowisku fanów Jacksona pojawiły się jednak wątpliwości co do autentyczności niektórych z nich. Chodzi mianowicie o utwory Breaking News, Hollywood Tonight oraz Monster. Zgodnie z ich opinią utwory te miałyby być zaśpiewane nie przez samego Michael'a Jackson'a lecz niejakiego Jasona Malachi. Opinię tę potwierdza także najbliższa rodzina króla popu. Sony zapewnia jednak, że w każdym utworze słuchać oryginalny głos piosenkarza wzbogacony jedynie o efekt syntezatorów. W ostatnich dniach wydano pierwszy oficjalny singiel (Hold My Hand), a także wypuszczono do niego oficjalny teledysk.

Lista utworów przedstawia się następująco :

1. Hold My Hand (Duet with Akon)
2. Hollywood Tonight
3. Keep Your Head Up
4. (I Like) The Way You Love Me
5. Monster (Featuring 50 Cent)
6. Best Of Joy
7. Breaking News
8. (I Can’t Make It) Another Day (Featuring Lenny Kravitz)
9. Behind The Mask
10. Much Too Soon

SONY Music (wydawca albumu) w oficjalnym komunikacie poinformował, że ze względu na trudne warunki pogodowe i transportowe, płyta nie dotarła na czas do wszystkich sklepów w Europie Środkowej, w tym Polski. Obecnie album jest do nabycia jedynie w sklepach Media Markt. Sieć sklepów Empik oraz pozostałe sklepy muzyczne umieszczą płytę w swojej ofercie dopiero dzień później.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.