Facebook Google+ Twitter

Nowa płyta! Motörhead - "Bad Magic" już 28 sierpnia!

To już 22. album studyjny w dyskografii Motörhead. Lemmy & Co. zapowiadają, że nowa płyta jest ich najlepszym dziełem od dwudziestu lat. "Bad Magic" ukaże się 28 sierpnia. Na krążku można znaleźć cover Rolling Stones!

Motörhead przypieczętuje 40-lat swojej działalności na miarę oczekiwań fanów i wszystkich zainteresowanych. "Bad Magic" - 22. album studyjny w dyskografii ukaże się 28 sierpnia.

Motörhead - 'Bad Magic' (LP 2015). http://www.soundsblog.it/post/403040/motorhead-bad-magic-nuovo-disco-informazioni / Fot. soundblog.itPrace w NRG Studios ukończono w niezłym tempie i jakby wbrew pesymistycznym prognozom sceptyków, którzy zwracali uwagę na stan zdrowia frontmana i poddawali pod wątpliwość jego ubiegłoroczne zapowiedzi o rychłym ukazaniu się nowego krążka. Jeszcze we wrześniu Lemmy Kilmister (voc, bg) mówił w wywiadzie dla radia Full Metal Jackie, że "prawdopodobnie" w styczniu wejdzie do studia. Nie podawał przy tym żadnych konkretnych dat. W lutym wiadomo już było, że nowy longplay materializuje się z całą mocą. O szczegółach legendarny frontman nadmieniał z właściwym sobie urokiem: "Nie mamy planu. Motörhead nigdy nie ma planu."

Od strony stricte technicznej "Bad Magic" jest firmowany przez Camerona Webba, producenta z którym zespół współpracuje od wielu lat. Poza tym, od A do Zet jest wspólnym dziełem Lemmy'ego oraz Phila Campbella (g) i Mikkey'a Dee (dr). Panowie twierdzą z ukontentowaniem, że najnowsze wydawnictwo jest najlepszym dziełem Motörhead od dwudziestu lat.

Znana jest już tracklista nowego LP. Wśród premierowych utworów, jest cover Rolling Stones!

1. "Victory or Die"
2. "Thunder & Lightning"
3. "Fire Storm Hell"
4. "Shoot Out All of Your Lights"
5. "The Devil"
6. "Electricity"
7. "Evil Eye"
8. "Teach Them How to Bleed"
9. "Till the End"
10. "Tell Me Who to Kill"
11. "Choking on Your Screams"
12. "When the Sky Comes Looking for You"
13. "Sympathy for the Devil" (Rolling Stones cover)

Lemmy & Co. pojawią się 6 lipca na warszawskim Torwarze. Można spodziewać się, że zagrają nowy materiał. Poniższe video daje dość czytelny obraz, jakiego charakteru rock'n'roll serwują Motörhead. "Ace of Spades" (1980) jest niczym muzyczna wizytówka zespołu.
źródła: Rolling Stone

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie, nie "trawię" kakofonnii ich muzyki!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.