Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9983 miejsce

Nowa płyta na 30-lecie chóru TGD

To nie muzyka, to uwielbienie! Chwała płynie do nieba z najnowszej płyty TGD "Uratowani".

koncert premierowy 1 XII 2012 w ramach X Warsztatów Gospel w Poznaniu / Fot. Robert PierczykTGD, ekumeniczny chór gospel, składający się z artystów wywodzących się z różnych denominacji chrześcijańskich (głównie ewangelicznych) i pochodzących z całej Polski.

Okładka płyty "Uratowani" / Fot. TGDGrupa pod batutą Piotra Nazaruka przyzwyczaiła nas już do bardzo wysokiego poziomu artystycznego swoich produkcji i tym razem nic nie uległo zmianie. Pełna radości płyta "Uratowani" z całkowicie nowymi utworami z pewnością nie zawiedzie ani wiernych wieloletnich, ani nowych przyjaciół zespołu.

Po raz kolejny w swojej karierze artyści inspiracji poszukiwali w psalmach i z płyty na płytę oraz z koncertu na koncert to, cokoncert premierowy 1 XII 2012 w ramach X Warsztatów Gospel w Poznaniu / Fot. Robert Pierczyk się dzieje na scenie coraz mniej przypomina show, jakie możemy oglądać w wydaniu innych grup (choć TGD nigdy nie pozowało na gwiazdorstwo), a coraz bardziej czyste uwielbienie, płynące z serc artystów, wysoko, wysoko, prosto do nieba.

Piotr Nazaruk - koncert premierowy 1 XII 2012 w ramach X Warsztatów Gospel w Poznaniu / Fot. Robert Pierczyk TGD stało się marką wyznaczającą nowy rozdział w polskiej muzyce chrześcijańskiej i ukazało, iż śpiewanie Bogu nie musi nam się kojarzyć ze smutkiem, a wręcz przeciwnie, z radością i wdzięcznością za Boże dzieło dokonane na krzyżu.

Najnowsza dziewiąta płyta chóru pt. "Uratowani" jest jak na mój gust najlepszą produkcją zespołu i oby tak dalej na chwałę Pana Jezusa. Obok stałego składu w nagraniu wzięli udział goście: Natalia Niemen, Mirosław "Kolah" Kolczyk,
Mate. O i Jerzy "Yuro" Pieniążek.

Chwała płynie do nieba, koncert premierowy 1 XII 2012 w ramach X Warsztatów Gospel w Poznaniu / Fot. Robert Pierczyk

Bożego prowadzenia przyjaciele

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To był świetny weekend gospelowy. Jednak małe sprostowanko dodam - Gospel Joy nie ma 10 lat, tylko 16 - rok temu obchodzili jubileusz 15 lecia istnienia, natomiast 10 lat mają same Warsztaty Gospel :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.