Facebook Google+ Twitter

Nowa płyta Radiohead tuż, tuż. Jonny Greenwood: Nagraliśmy sporo materiału

Wygląda na to, że w przyszłym roku doczekamy dziewiątego albumu Radiohead. Dobre wieści ogłosił... na antenie rosyjskiej stacji radiowej Jonny Greenwood. Zespół planuje też wrócić do koncertowania.

 / Fot. AP Photo/Chris Pizzello)Muzycy Radiohead poświęcili wrzesień na pracę studyjną nad następcą "The King of Limbs". O jej efektach, na antenie stacji Silver Radio, opowiedział Johny Greenwood, który pochwalił się, że materiał na kolejny album jest już ukończony i co więcej, zespół planuje ruszyć w 2016 roku w trasę koncertową.

Wiadomość w prędkością światła rozeszła się po muzycznych portalach budząc - jak zwykle przy okazji newsów o Radiohead - ogromne poruszenie. Nastroje post factum próbował tonować na Twitterze sam Greenwood "Tak naprawdę powiedziałem, że nagraliśmy sporo materiału, który teraz musimy przejrzeć, czy jest wystarczająco dobry." Odniósł się też do planów koncertowych, pisząc, że "Mamy NADZIEJĘ koncertować w przyszłym roku, na razie to nic pewnego".

Znając zamiłowanie piątki z Abingdon do niekonwencjonalnych zachowań promocyjnych i nieoczywistych planów wydawniczych możemy spodziewać się dosłownie wszystkiego. Póki co pozostaje nam przyjąć słowa Greenwooda za dobrą monetę i czekać na kolejne przecieki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.