Facebook Google+ Twitter

Nowa płyta Sopla

Poznaj Sopla bliżej. Zapraszam na stronę internetową www.mc‑sopel.prv.pl.

Okładka nowej płyty Sopla-21oE / Fot. Dorota PezoElbląski raper Sopel, tak jak obiecywał wszystkim słuchaczom oraz swoim fanom, kolejny raz dotrzymał słowa i kilka dni temu wydał swojego nowego, siódmego już nielegala. Płyta nosi tytuł „21oE” i zawiera 15 utworów. Każda piosenka to tekst przemyślany, zawierający jakąś konkluzję, z dozą wniosków dla młodych ludzi. Album jest utrzymany w dobrej nucie, pozytywnym nastroju, znajdują się tam również kawałki idealnie pasujące na imprezę.

Zadziwiające jest to, iż pomimo że artysta ma zasłoniętą twarz i nawet jego fani nie znają go "wizualnie", jego płyta jest bardzo osobista. Nie każdy artysta jest tak odważny, Sopel ujawnia bardzo osobiste fakty ze swojego życia. Ale przecież właśnie taki jest rap, szczery i płynący z serca. To potwierdza, że płyta jest oryginalna i szczera, co nie wszystkim artystom się udaje. Miły jest fakt, iż raper postanowił nakręcić do utworu pt. „Elbląg” teledysk przedstawiający jego miasto z własnych środków finansowych. To jest już piąty teledysk tego artysty. Premiera klipu planowana jest na koniec czerwca br.

Sopel jest osobą, która dąży do celu za wszelką cenę i jak sam mówi, tylko w ten sposób można dojść do czegoś w życiu. Jest przykładem, jak można z niczego zrobić coś. Bez udziału sponsorów i większych wkładów finansowych, nagrać oraz wydać płytę. Raper nie ukrywa, że kosztowało go to wiele wysiłku. Jest otwarty na propozycje promocji płyty i nie ogranicza ewentualnych sponsorów.

Więcej informacji o Soplu, jego nowej płycie i możliwości jej zakupu znajdziecie na stronie internetowej: sopel.prv.pl.

http://www.hip-hop.pl/ustawki/album_projector.php?id=1221493640

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

5* za dobrą informację

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pokonywać samego siebie( tylko naprawdę możemy zmieniać siebie i do tego mamy tylko prawo) może wcale nie oznaczać upartości samozaparcia ....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dążenie do celu z uporem, samozaparciem i wysiłkiem. Jak to rzadko spotykane. Zazwyczaj słyszy się o przeszkodach nie do pokonania w działaniach pozytywnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.06.2010 10:34

5+ dla Sopla za płytę i okładkę

Komentarz został ukrytyrozwiń

No ja tez mam już płytę i króluje na moich domówkach! Bardzo mi sie podoba i mam zamiar ją zabierać na wszytskie imprezy.
Dobra robota Sopel!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kupiłam ten album i słuchałam, jest naprawdę dobry. Wart tych pieniędzy. Czekam na teledysk...

Komentarz został ukrytyrozwiń

5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.