Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

82 miejsce

Nowa pozytywna wizja Europy

Bardzo lubię i cenię pana prezydenta Dudę. To zdjęcie, które zrobił sobie z rękami rozłożonymi na boki nad głowami kanclerz Merkel i prezydenta Macron jest fantastyczne. Znane jest już na całym świecie.

Cesarz prowadzący króla Francji / Fot. Uploadalt Pan prezydent potrafi być rubaszny a zarazem tak słodki. Wzrusza mnie do głębi, podobnie jak zapewne wzruszył tysiące ludzi za granicą. Rozłożone ramiona, otwarte dłonie i promienny uśmiech Pana Prezydenta to wyraz naszej polityki naprawy Unii Europejskiej. W miejsce organizacji zagubionej, rozpadającej się pod ciężarem Brexitu, terrorystów i uchodźców, promujemy obraz Unii podniesionej z kolan, promiennej, uśmiechniętej w objęciach otwartości, szczerości i miłości. Miłości bliźniego swego i siebie samego, wszechogarniającej, obejmującej ludność cywilną i wojskową, kościół, wszystkie kościoły i religie, dobre i gorsze połowy, kobiety i mężczyzn z wyjątkiem homoseksualistów i lesbijek oraz zwolenników in vitro, bo oni wciąż patrzą do tyłu albo co najwyżej na boki, zamiast prosto, w słońce i przed siebie.

Jak tylko uświadomiłem sobie to wszystko wstałem i ja z kolan, na które upadłem schodząc zbyt szybko z łóżka, wziąłem gorącą, oczyszczającą kąpiel, aby promienieć uśmiechem podobnie jak Pan Prezydent i krzyczeć słowa miłości ustami pełnymi sezamkowej słodyczy podobnie jak pani profesor Krystyna Pawłowicz, oby żyła wiecznie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Na papierze - zabiera, nie daje. Podobnie jak poprzednicy.
A to, że "daje" w rzeczywistości, bo "łaskawa" i "nie widzi" - to inna kwestia. W każdej chwili wzrok może się poprawić. Przecież pracują ciężko nad poprawą w "służbie zdrowia", nieprawdaż? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Okazuje się, że ta krwawa dyktatura daje więcej wolności niż było w złotych latach polskiej demokracji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Patrząc w przeszłość widzimy fakty.
Patrząc w przyszłość wyrażamy wiarę, gdy paragraf istnieje. Dobra władza pozwala, a przecież mogłaby nie pozwolić. Łaskawy pan... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czasy gdy ABW przed 6 rano wchodziło bez pukania do domu blogera, który robił sobie żarty z prezydenta minęły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Robercie, zmierzamy zatem do wspólnej konkluzji.
Jak nazwać prezydenta, który zachowuje się tak, jak się zachowuje, przy jednoczesnych staraniach jego samego i jego administracji, aby stworzyć wrażenie, że znaczy dużo..?

To wszystko razem tworzy dość specyficzną całość. Można rzecz nazwać jednym słowem, ale.. właśnie... obrazi się "uczucia", na których przecież politycy grają i które Pan tak wyśmiewa...a które prawo chroni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

no właśnie emocjami, zamiast problemami i sposobem ich rozwiązania...

a co do prezydentów, to co ja się będę chwalić...;-), bo już nie wiem czy to wstyd czy snobizm, bo jeden z nich mówi Ciociu do tej samej osoby jak i ja. ;-))))))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nasze państwo w skali świata należy do państw niepoważnych. W takim państwie politycy są jedynie marionetkami w prawdziwej grze. Ale co o tym mogą wiedzieć skromni wyborcy karmieni na co dzień , co najwyżej emocjami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, tylko albo oceniamy w jakiejś skali wszystkich, a porównania traktujemy jedynie po to, aby skalę ustalić, albo każdy argument zbijamy porównaniem do kogoś innego. Jak w przedszkolu, z którego polityka zresztą nie wyszła...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dodam link ,aby ci którzy nie widzą, zobaczyli.
https://www.youtube.com/watch?v=3IdQKHq6q0g

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wedle mojej wiedzy najpotężniejszym państwem na świecie jest UE. A królem, cesarzem , prezydentem tego państwa jest nasz rodzimy Donald Tusk, niczym JPII.
Słońce Peru poświęcił większą część gospodarki polskiej ( więc też mojego, naszego bytu) aby otrzymać tą zaszczytną funkcję.
Ja dziś czuje się oburzony, że jakiś pijaczyna UE nazywający się Junckiers mówi do Trumpa , że o jednego prezydenta za dużo, wskazując na Tuska, gdy ten się tylko głupkowato uśmiecha.
Ja za dużo poświęciłem aby mojego prezydenta tak obrażać !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.