Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

173 miejsce

Nowa pozytywna wizja Europy

Bardzo lubię i cenię pana prezydenta Dudę. To zdjęcie, które zrobił sobie z rękami rozłożonymi na boki nad głowami kanclerz Merkel i prezydenta Macron jest fantastyczne. Znane jest już na całym świecie.

Cesarz prowadzący króla Francji / Fot. Uploadalt Pan prezydent potrafi być rubaszny a zarazem tak słodki. Wzrusza mnie do głębi, podobnie jak zapewne wzruszył tysiące ludzi za granicą. Rozłożone ramiona, otwarte dłonie i promienny uśmiech Pana Prezydenta to wyraz naszej polityki naprawy Unii Europejskiej. W miejsce organizacji zagubionej, rozpadającej się pod ciężarem Brexitu, terrorystów i uchodźców, promujemy obraz Unii podniesionej z kolan, promiennej, uśmiechniętej w objęciach otwartości, szczerości i miłości. Miłości bliźniego swego i siebie samego, wszechogarniającej, obejmującej ludność cywilną i wojskową, kościół, wszystkie kościoły i religie, dobre i gorsze połowy, kobiety i mężczyzn z wyjątkiem homoseksualistów i lesbijek oraz zwolenników in vitro, bo oni wciąż patrzą do tyłu albo co najwyżej na boki, zamiast prosto, w słońce i przed siebie.

Jak tylko uświadomiłem sobie to wszystko wstałem i ja z kolan, na które upadłem schodząc zbyt szybko z łóżka, wziąłem gorącą, oczyszczającą kąpiel, aby promienieć uśmiechem podobnie jak Pan Prezydent i krzyczeć słowa miłości ustami pełnymi sezamkowej słodyczy podobnie jak pani profesor Krystyna Pawłowicz, oby żyła wiecznie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Na papierze - zabiera, nie daje. Podobnie jak poprzednicy.
A to, że "daje" w rzeczywistości, bo "łaskawa" i "nie widzi" - to inna kwestia. W każdej chwili wzrok może się poprawić. Przecież pracują ciężko nad poprawą w "służbie zdrowia", nieprawdaż? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Okazuje się, że ta krwawa dyktatura daje więcej wolności niż było w złotych latach polskiej demokracji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Patrząc w przeszłość widzimy fakty.
Patrząc w przyszłość wyrażamy wiarę, gdy paragraf istnieje. Dobra władza pozwala, a przecież mogłaby nie pozwolić. Łaskawy pan... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czasy gdy ABW przed 6 rano wchodziło bez pukania do domu blogera, który robił sobie żarty z prezydenta minęły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Robercie, zmierzamy zatem do wspólnej konkluzji.
Jak nazwać prezydenta, który zachowuje się tak, jak się zachowuje, przy jednoczesnych staraniach jego samego i jego administracji, aby stworzyć wrażenie, że znaczy dużo..?

To wszystko razem tworzy dość specyficzną całość. Można rzecz nazwać jednym słowem, ale.. właśnie... obrazi się "uczucia", na których przecież politycy grają i które Pan tak wyśmiewa...a które prawo chroni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

no właśnie emocjami, zamiast problemami i sposobem ich rozwiązania...

a co do prezydentów, to co ja się będę chwalić...;-), bo już nie wiem czy to wstyd czy snobizm, bo jeden z nich mówi Ciociu do tej samej osoby jak i ja. ;-))))))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nasze państwo w skali świata należy do państw niepoważnych. W takim państwie politycy są jedynie marionetkami w prawdziwej grze. Ale co o tym mogą wiedzieć skromni wyborcy karmieni na co dzień , co najwyżej emocjami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, tylko albo oceniamy w jakiejś skali wszystkich, a porównania traktujemy jedynie po to, aby skalę ustalić, albo każdy argument zbijamy porównaniem do kogoś innego. Jak w przedszkolu, z którego polityka zresztą nie wyszła...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dodam link ,aby ci którzy nie widzą, zobaczyli.
https://www.youtube.com/watch?v=3IdQKHq6q0g

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wedle mojej wiedzy najpotężniejszym państwem na świecie jest UE. A królem, cesarzem , prezydentem tego państwa jest nasz rodzimy Donald Tusk, niczym JPII.
Słońce Peru poświęcił większą część gospodarki polskiej ( więc też mojego, naszego bytu) aby otrzymać tą zaszczytną funkcję.
Ja dziś czuje się oburzony, że jakiś pijaczyna UE nazywający się Junckiers mówi do Trumpa , że o jednego prezydenta za dużo, wskazując na Tuska, gdy ten się tylko głupkowato uśmiecha.
Ja za dużo poświęciłem aby mojego prezydenta tak obrażać !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.